Aguilera ako Morticia s poriadne plným výstrihom. A túto divu... ani nespoznáte!

07.10.2019 06:39

Žiaden typický hollywoodsky glamour! Na premiére filmu Addams Family sa objavila gotická Morticia, ale aj punkerka so šmrncom, ktorá má doma Oscara.

Speváčka Christina Aguilera, jej manžel Matthew...
Speváčka Christina Aguilera, jej manžel Matthew Rutler a ich ratolesti Summer Rain Rutler a Max Bratman. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Reč je v tomto prípade o dvojici hviezd, ktorí prepožičali svoje hlasy postavám nového spracovanie slávnej strašidelnej rodinky Addamsovcov. Niet asi divu, že speváčka Christina Aguilera vyzerala trošku ako Morticia Adamsová, akurát s platinový blond vlasmi a poriadne odvážnym, hoci zašnurovaným dekoltom.

Herečka Charlize
		Theron na premiére filmu
		The...
Speváčka Christina
		Aguilera, jej manžel
		Matthew...
+5Herec Finn
		Wolfhard.

Druhou spomenutou je oscarová herečka Charlize Theron, ktorá už dávnejšie prekvapila novým účesom, laicky povedané na hríbika. Svetlé pramene vlasov a k tomu aj jemne punkový styling v denimovej sukni a hodvábnej belasej košeli od značky Dior ju ukázal v podobe, na akú svet pri nej nie je veľmi zvyknutý.

Filmová premiéra prilákala aj ďalšie známe tváre. Medzi pozvanými sa objavila napríklad herečka Chloe Moretz či raper Snoop Dogg. A ten veru prekvapil poriadne. Do kina totiž vzal celú svoju rodinu. A tá má slušné rozmery, dokopy to bolo bezmála desať osôb.

Herečka Charlize Theron na premiére filmu The...
Herečka Charlize Theron na premiére filmu The Addams Family. V pomerne netradičnom looku. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Rodinu so sebou na premiéru slávnej rozprávky s čiernym humorom vzala aj Christina Aguilera. Už roky je šťastne vydatá za Matthewa Rutlera, s ktorým má dcérku Summer. Syn Max pochádza z jej prvého manželstva.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #novinka #Christina Aguilera #Charlize Theron
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak máte chuť na čokoládu, dajte si ju a neobmedzujte sa.
Šetrite s rozumom, avšak nie na tých nesprávnych...

+ Vymeňte kávu za teplý čaj, budete sa cítiť oveľa lepšie.
Nemusíte mať talent na všetko, veľa vecí sa...