Akoby ani nerodila! Keira Knightley mesiac po pôrode na premiére... wau!

11.10.2019 08:20

Súkromie si stráži ako oko v hlave a o pôrode jej druhého dieťaťa médiá netušili niekoľko týždňov. Herečka Keira Knightley sa pred ich objektívy vrátila, akoby ani nerodila.

Herečka Keira Knightley prišla na premiéru v...
Herečka Keira Knightley prišla na premiéru v kreácii Simone Rocha. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Britská rodáčka sa objavila na premiére filmu Office Secrets a po jej nedávnom pôrode nebolo vidieť ani stopy. Išlo o jej prvé verejné vystúpenie od príchodu druhej dcérky na svet. O jej pôrode sa verejnosť dozvedela až z fotografií paparazzov, na ktorých bolo vidieť známu herečku v uliciach Londýna s kočíkom. V lete pritom ešte vyrážala do ulíc s veľkým tehotenským bruškom.

Je pravdou, že na štvrtkovú premiéru herečka volila rafinovane a vybrala si šaty s nadýchanou siluetou, takže drobné pozostatky tehotenských kíl určite zakryli. Ale možno ani nemuseli.

Herečka Keira Knightley na slávnostnej premiére...
Herečka Keira Knightley na slávnostnej premiére filmu Official Secrets v Londýne počas Londýnskeho filmového festivalu. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Tridsaťštyriročná Knightley pôsobila štíhlo ako prútik. Biela kreácia s motívom kvetín pochádzala od dizajnérky Simone Rocha a herečke dodala veľmi nežný a dievčenský vzhľad.

Knightley s manželom Jamesom Rightonom sa o detaily zo súkromia takmer nedelia. Dodnes nie je napríklad jasné, aké meno dostal ich druhý potomok. Britské médiá však prišli s informáciou, že ide o dievčatko Delilah.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Simone Rocha #premiéra #pôvab #pôrod #Keira Knightley
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku