Blondínky zvádzali na charite: Aguilera ako dievčatko, Paltrow úplná diva!

11.10.2019 10:24

Krásne dámy, luxusné róby a charitatívny večer k tomu. Takto to vyzeralo vo štvrtok na akcii amFAR Gala v Los Angeles, kde sa zišli nielen zástupcovia módy, ale aj šoubiznisu, sveta filmu či hudby.

Herečka Gwyneth Paltrow prišla v kreácii Adam...
Herečka Gwyneth Paltrow prišla v kreácii Adam Lippes. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Medzi pozvanými sa tentoraz objavilo niekoľko slávnych žien. Pozvánku napríklad prijala aj herečka Gwyneth Paltrow, ktorá pred časom očarila na premiére seriálu The Politician televíznej stanice Netflix.

Tentoraz trošku pozmenila svoj vzhľad. Dlhé plavé kadere zopla a uhladila do copu, ale stále vyzerala veľmi príťažlivo. Vďaka za to patrila aj dizajnérovi Adamovi Lippesovi, ktorý jej zhotovil biely model s korálovým motívom.

Herečka Lea
		Michele.
Speváčka Victoria
		Justice.
+6Paris Jackson a jej
		partner Gabriel
		Glenn...

Na akciu amFAR dorazila tentoraz aj speváčka Christina Aguilera, ktorá bola celkom neprehliadnuteľná. Niet sa však ani čo diviť. Čierna tylová a poriadne našuchorená kreácia udrela do očí na prvý pohľad. Mama dvoch pritom prekvapila nežným a mladistvým vzhľadom. Celkom iným, než predvádzala pár dní predtým na premiére filmu Addamsova rodina.

Speváčka Christina Aguilera na vyhlásení cien...
Speváčka Christina Aguilera na vyhlásení cien amfAR Gala Los Angeles. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Charitatívny večer organizácie amFAR, ktorá stále hľadá prostriedky na projekty súvisiace s ochorením AIDS, bol veľkolepou udalosťou, ktorú si nenechali ujsť ani dámy ako Victoria Justice, Paris Jackson či herečka a producentka Eva Longoria. Viac si pozrite v našej galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Gwyneth Paltrow #Christina Aguilera #amfar
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku