Hitler na plátne, ale veselo! Premiéru ozdobila krásna Scarlett aj kolegyne

17.10.2019 00:00

Film Jojo Rabbit, ktorý je satirickým pohľadom na druhú svetovú vojnu, ale aj veľmi ľudským príbehom, má už na konte pár cien. Po utorku aj oficiálnu hollywoodsku premiéru.

Trio herečiek zo snímy JoJo Rabbit -...
Trio herečiek zo snímy JoJo Rabbit - zľava:Rebel Wilson, Scarlett Johansson a Thomasin McKenzie. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Na červenom koberci v Los Angeles sa zišli hrdinovia nového filmu z produkcie a pera scenáristu a režiséra Taiku Waititiho, ktorý si v Hollywoode urobil renomé najmä posledným príbehom o Thorovi. Vo filme, ktorý sa odohráva počas druhej svetovej vojny, si dokonca zahral. A div sa svete, rovno samotného Hitlera. Čo na tom, že má maorský pôvod a exotický vzhľad.

Herečka Rebel Wilson
		v kreácii Badgley Mischka.
Detský hrdina filmu
		JoJo Rabbit Roman Griffin...
+9Herečka Lisa Edelstein
		v šatách The Vampire´s...

Na utorňajšej premiére to však boli najmä krásne dámy, ktoré pútali pozornosť objektívov. V ich centre stála najlepšie platená herečka súčasnosti Scarlett Johansson. Hollywoodsku krásku do ružovej nohavicovej kreácie obliekla značka Miu Miu a tak sa blondínka pomerne líšila od svojich kolegýň vystrojených do večerných rób. Ale bodovala aj bez ohľadu na striedmejšie volenú garderóbu.

Vo filme Jojo Rabbit si zahrali aj herečky Rebel Wilson a Thomasin Mackenzie, ktoré sa objavili na červenom koberci práve v spomenutej večernej garderóbe. Prvá menovaná v červenej róbe Badgley Mischka, druhá v žltkastých šatách s metrami tylu od Jasona Wu.

Režisér, scenárista, producent a herec Taika...
Režisér, scenárista, producent a herec Taika Waititi.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Film však nestojí len na dospelých hviezdach, ale aj výkonoch hlavného detského hrdinu, ktorého si pred kamerou zahral Roman Griffin Davis. Diváci na filmovom festivale v Toronte snímke prisúdili hlavnú divácku cenu, hoci kritikov počin rozdelil.

Waititi ich názor nerieši, už teraz je potvrdené, že sa čoskoro posadí na režisérsku stoličku, aby pripravil ďalší film o Thorovi. Ten dostal podtitul Love and Thunder a omnoho väčší priestor v ňom dostane ženská hrdinka v podaní Natalie Portmanovej.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

debata
Viac na túto tému: #Taika Waititi #Scarlett Johansson #Rebel Wilson #premiéra #Jojo Rabbit

+ Doprajte svojim vlasom regeneračnú starostlivosť, potrebujú to.
Pozor na kolegov, dnes vám nebudú chcieť...

+ Dnes budete v skvelej nálade, sústreďte svoju energiu pozitívnym smerom.
Po práci si doprajte oddych, dnes...