Očarujúca Helen Mirren na premiére! Róba ako pre kráľovnú, vrásky ju krášlia

18.10.2019 11:55

Vyzerá to tak, že role panovníčok a významných žien sú jej súdené. Herečka Helen Mirren opäť prichádza v kráľovskej úlohe a na premiére pôsobila tiež majestátne.

Herečka Helen Mirren na premiére seriálu...
Herečka Helen Mirren na premiére seriálu Katarína Veľká. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

Britská rodáčka uviedla v Los Angeles nový seriál z produkcie televíznej stanice HBO pod názvom Katarína Veľká. Už z názvu vyplýva, že v centre pozornosti sa ocitol osud slávnej ruskej panovníčky a jednej z najvýznamnejších žien v histórii. Mirren ju stvárnila v závere obdobia jej panovania.

Na slávnostnej premiére sa 73-ročná herečka objavila vo veľkolepej večernej kreácii žiarivej tyrkysovej farby. Je už zvykom, že táto dáma vyráža dych svojím pôvabom a mladistvým šarmom a inak to nebolo ani tentoraz.

Herečka Helen Mirren
		na premiére
		vyzerala...
Herec Jason Clarke na
		premiére seriálu
		Katarína...
+2Herečka Helen
		Mirren.

Sama Mirren sa však nedávno vyznala z toho, že starnutia sa nebojí a možno aj preto pôsobí tak mlado. „Moja mama mi raz povedala. ‚Nikdy sa neboj, že zostarneš‘,“ opísala pre magazín Vogue herečka. „Viem, že keď máš 25, predstava, že raz budeš mať 45 je príšerná. Ale potom máš 45 a uvedomíš si, že to je vlastne veľmi cool a už netúžiš viac mať 25,“ zaspomínala si na slová svojej mamy herečka.

Doplnila, že jej mama mala absolútnu pravdu. „S každým vekom prichádzajú výhody a nevýhody. Ale zvyčajne sa už netúžite vracať späť. Chcete byť presne tam, kde sa nachádzate so všetkými spomienkami na to, čo ste zažili.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#seriál #premiéra #Katarína Veľká #Helen Mirren #HBO
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku