Brooke Shields sa mini nezľakne ani po 50-ke! S takou postavičkou by to bola škoda

23.10.2019 15:00

54-ročná herečka Brooke Shields sa prišla pozrieť na otvorenie luxusného obchodu Nordstrom v New Yorku.

A hoci okolo nej pózovalo hneď niekoľko slávnych a mladších krások, nijako za nimi nezaostala ani slávna hviezda Modrej lagúny (1980).

Brooke Shields na otvorení luxusného obchodu...
Brooke Shields na otvorení luxusného obchodu Nordstrom v New Yorku.

Sošnú postavu predviedla v šedom saku s dvojradovým zapínaním, ku ktorému skombinovala čierne čižmičky. Vlasy si nechala rozpustené, ale dohladka vyžehlené padať na plecia, vo výstrihu sa jej ligotali dva diamantové prívesky v tvare krížov. Husté obočie a krásne zeleno-modré oči dominovali jej nalíčenej tvári.

Hollywoodska hviezda je hrdou mamou dvoch dcér, Grier (14) a Rowan (17), ktorých otcom je jej manžel, scenárista Chris Henchy. Za neho je vydatá od roku 2001. Jej prvým manželom bol tenista Andre Agassi, ich vzťah sa však neskončil práve najlepšie, žili spolu v rokoch 1997 až 1999.

Katie
		Holmes na otvorení luxusného
		obchodu...
Modelka
Winnie Harlow  na otvorení
luxusného...
+4Liev Schreiber na
		otvorení luxusného
		obchodu...

Shields sa pred kamery postavila už v detskom veku. "Vyrastať pod drobnohľadom kamier a médií mi spôsobilo množstvo vnútornej neistoty. A teraz, po päťdesiatich rokoch vo svetlách reflektorov, môžem konečne povedať, že byť v mojej koži, cítiť sa komfortne vo vlastnom tele je to, čo je mojou devízou,“ komentovala herečka pred časom pre magazín Harper's Bazaar.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#New York #Brooke Shields
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku