Krásna Pauhofová ukázala partnera, Mičkovicová snáď nevie, čo je vek!

28.10.2019 06:49

Pred pár dňami žila Bratislava módnou prehliadkou domáceho dizajnéra Marcela Holubca. A v priestoroch Zrkadlovej siene Primaciálneho paláca nechýbali mnohé jeho známe klientky. Ktoré zaujali najviac?

Herečka Táňa Pauhofová so svojím partnerom...
Herečka Táňa Pauhofová so svojím partnerom Jonatánom Pastirčákom. Autor: Robo Homola / Profimedia

Nepochybne rozruch vzbudila najmä herečka Táňa Pauhofová. Už tradične očarujúca a elegantná – stavila ako väčšina pozvaných dám na čiernu farbu, v tomto prípade spojenie nohavíc a saka s prepásaním. Ešte o kúsok viac než módou a pôvabmi prilákala pozornosť hostí a médií svojou spoločnosťou. Verejne a prvýkrát oficiálne sa totiž objavila v spoločnosti partnera Jonatána Pastirčáka, ktorý je od nej mladší o jedenásť rokov. Príťažlivej ryšavke a synovi známeho kazateľa to však spolu naozaj svedčí.

Moderátorka Adriana Poláková v
		spoločnosti...
Herečka
		Táňa Pauhofová na prehliadke
		Marcela...
+15Lekárka Alena Pallová
		na prehliadke
		dizajnéra...

Medzi prominentnými hosťami zaujala aj herečka Henrieta Mičkovicová. Aj v jej prípade platí, že neprekvapí, keď sa v spoločnosti objaví a zaujme svojím šarmom a vzhľadom. V prípade rodáčky z Bratislavy je však každým rokom viac fascinujúce, že sa zdá akoby vôbec nestarla. Na módnej prehliadke sa tiež objavila v čiernej kombinácii, málokto by jej hádal 52 rokov, ktoré oslávila tento rok v júni.

Na prehliadku Marcela Holubca sa prišla pozrieť...
Na prehliadku Marcela Holubca sa prišla pozrieť aj herečka Henrieta Mičkovicová. Autor: Jana Frolová

Medzi Holubcove klientky patrí napríklad podnikateľka a filantropka Silvia Kušnírová, ktorá sa predviedla odetá od hlavy po päty v jeho kreáciách. Kožené šortky odhalili ukážkové nohy a čierna mix kože s plisovaným topom jej mimoriadne svedčal. Stávka na tmavé farby nie je nič výnimočné ani pre štylistku Zuzanu Kanisovú. A v jej prípade platilo, že módna voľba fungovala na jednotku. Kanisová vyzerala nenútene elegantne, mala v sebe nádych pánskej estetiky, no pritom pôsobila veľmi žensky.

Dizajnér Marcel Holubec v spoločnosti...
Dizajnér Marcel Holubec v spoločnosti podnikateľky a filantropky Silvie Kušnírovej (vľavo) a štylistky Zuzany Kanisovej. Autor: Jana Frolová

Medzi pozvanými hosťami nechýbali ani mená ako Soňa Müllerová (v kožených nohaviciach), Karolína Chomisteková (v mini kreácii Saint Laurent), Alena Pallová (v neprehliad­nuteľnej ostrozelenej kombinácii) či moderátorka Vera Wisterová. Tá navštívila módnu prehliadku len pár dní predtým, ako došlo k hrozivej udalosti – pravdepodobnému únosu jej dvoch synov, po ktorých je vyhlásené pátranie. Podľa samotnej moderátorky za zmiznutím jej synov stojí jej bývalý manžel – izraelsko-americký producent Jeremy Hulsh.

Modelky
		na prehliadke slovenského
		dizajnéra...
Modelka
		Stan Stanislavová v jednej z kreácií
		na...
+22Modelka v jednej z
		kreácií na
		prehliadke...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zuzana Kanisová #Táňa Pauhofová #Silvia Kušnírová #prehliadka #móda #Marcel Holubec #Henrieta Mičkovicová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku