Večer módy plný hviezd: Iman ako krásna šelma, Barrymore šliapla vedľa

30.10.2019 15:45

Ďalší módny večer sa konal v New Yorku - metropole módy a sídle mnohých lifestylových vydavateľstiev. Tentoraz sa pod taktovkou Women's Wear Daily (WWD) oceňovali dizajnéri. A nechýbali krásne dámy.

Modelka Iman v kreácii Valentino Haute Couture.
Modelka Iman v kreácii Valentino Haute Couture. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Medzi laureátmi večera sa ocitli mená ako Pierpaolo Piccioli, Giorgio Armani či Stella McCartney. Každého z nich prišla podporiť aj známa tvár zo šoubiznisu. V prípade Piccioliho, ktorý tvorí pre módny dom Valentino, to bola modelka Iman. Samozrejme, odetá v pompéznej kreácii Valentino Haute Couture.

Boháčka Nicky
		Hilton
		Rothschild.
Modelka Iman v kreácii
		Valentino Haute
		Couture.
+5Herečka Drew
		Barrymore.

Nedala sa prehliadnuť, keďže model šiat zdobil vzor so zvieracou potlačou a materiál leskom žiaril doďaleka. Armaniho „ambasádorka“ – krásna herečka Emmy Rossum zase stavila na elegantnú a minimalistickú verziu v čierno-bielom vydaní.

Nie všetky voľby však vyjdú na jednotku. A to platilo tentoraz v prípade herečky Drew Barrymoreovej, ktorá prišla podporiť kamarátku Stellu McCartneyovú. Obliekla si zelené šaty od tejto britskej dizajnérky, ktoré zdobila jemná potlač v tkanine. Doplnila ich masívnymi okuliarmi s mierne tónovanými sklami. A výsledok skrátka neoslnil. Toto jednoducho nebol Barrymoreovej ve­čer.

Herečka Drew Barrymore.
Herečka Drew Barrymore. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Užili si ho však aj mnohé ďalšie známe tváre, medzi nimi tiež topmodelka Hilary Rhoda či boháčka Nicky Hilton Rotschild. Ktorej z nich to najviac vyšlo na módnom poli? Prezrite si galériu a posúďte sami.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#New York #móda #krása #Iman #Drew Barrymore
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabúdate na ovocie a zeleninu, predídete neželaným chorobám.
Predaj nehnuteľnosti vám môže zabezpečiť...

+ Zaujímajte sa viac o vaše zdravie, vek vám pribúda a choroby tiež.
Ponúkané peniaze môžete odmietnuť,...