Heidi Klum nesklamala... Jej halloweenska maska, desivejšiu ste nevideli!

01.11.2019 08:39

Nesklamala. Heidi Klum miluje Halloween a ešte viac jeho strašidelné premeny. A jednu ponúkla aj na svojej výročnej halloweenskej párty v New Yorku.

Heidi Klum opäť podstúpila hodiny maskovania,...
Heidi Klum opäť podstúpila hodiny maskovania, aby sa premenila na desivú masku pre svoj halloweensky večierok, ktorý pravidelne organizuje v New Yorku. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Nielen hostia, ale aj médiá s napätím očakávajú, s čím vlastne každý rok príde nemecká rodáčka. A tentoraz bola voľba jej masky mimoriadne desivá. Po minuloročnej premene na Fiony z rozprávky Shrek sa totiž 46-ročná mama štyroch detí nechala zamaskovať za mimozemskú bytosť, ktorá napadla astronauta vesmírnej lode (Klumovej manžel Kaulitz).

Manželia Tom Kaulitz
		a Heidi Klum v
		ich...
Topmodelka Taylor Hill
		na halloweenskej
		párty...
+6Manželia David Burtka
		(vľavo) a Neil
		Patrick...

Kým v prípade Kaulitza bolo maskovanie jednoduchšie, Klum si nechala pomaľovať skoro celé telo, aby dokonale splývalo s protetickým kostýmom, ktorý pre ňu vytvorilo. Na hlave bolo vidieť akoby odhalený mozog a na koži zase jednotlivé rezy a zošívania, akoby tak trochu pripomínala Frankensteinovské monštrum.

Aby ilúzia bola dokonalá, manželská dvojica dorazila na párty v New Yorku v priehľadnom plastovom prívese na nákladnom automobile. Priestor bol označený tabuľkou „biohazard“ a po vnútornej časti bola rozliata umelá krv.

Známa osobnosť z televízie Heidi Klum sa opäť...
Známa osobnosť z televízie Heidi Klum sa opäť zmenila na nepoznanie v rámci svojho halloweenskeho večierka. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Rovnať sa Klumovej je takpovediac nemožné, lebo asi niet celebrity, ktorá by do halloweenskeho maskovania vložila toľko snahy, času, ale aj prostriedkov. Na jej výročnom žúre, ktorý má zároveň charitatívny podtón, však zaujali napríklad manželia Neil Patrick Harris a David Burtka ako sestry Olsenové. Ďalšie celebrity v maskách nájdete v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#šok #párty #New York #maskovanie #maska #Heidi Klum #Halloween
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudnite na lieky proti bolesti, láska je omnoho účinnejšia.
Začína vám prievan v peňaženke, nie je...

+ Predvídajte, čo sa vášho zdravia týka. Myslite na prevenciu.
Dôverujte sebe, svojim kvalitám a tomu, čo...