Ako dokonalá diva! Catherine Zeta-Jones uchvátila v maske ikony Harlowovej

01.11.2019 12:05

Čas halloweenskych večierkov neobišiel ani Hollywood. Vo štvrtok večer sa konalo množstvo večierkov a párty. V New Yorku okrem žúru Heidi Klumovej pritiahla pozornosť aj Bette Middler.

Herečka Catherine Zeta-Jones prišla ako Jean...
Herečka Catherine Zeta-Jones prišla ako Jean Harlow na halloweensky žúr Bette Middlerovej. Autor: SITA/AP, Jason Mendez

Slávna hudobná diva a herečka organizovala svoj benefičný Hulaween a pozvala naň množstvo hviezd zo sveta filmu aj hudby. Narozdiel od párty Klumovej, ktorá mala tú strašidelnejšiu halloweensku podobu, tu išlo o hollywoodsky glamour a poctu slávnym ikonám z filmového plátna. Jedna z dám absolútne zažiarila.

Reč je o waleskej rodáčke, herečke Catherine Zeta Jonesovej, ktorá sa na štvrtkový večer nechala zamaskovať a upraviť ako slávna filmová ikona Jean Harlow vo filme Večera o ôsmej z roku 1933. Parochňa z platinových vlasov, k nej trblietavé šaty s hlbokým dekoltom a typické obočie 30-tych rokov dokonale nakreslené čiernou ceruzkou. Päťdesiatnička vyzerala úchvatne a niet divu, že strávila asi aj najviac času pred objektívmi pozvaných médií.

Zľava: Herečka Catherine Zeta-Jones, jej manžel...
Zľava: Herečka Catherine Zeta-Jones, jej manžel Michael Douglas a hostiteľka večera Bette Midler na Middlerovej Hulaween party.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Jason Mendez

Držiteľku Oscara sprevádzal, samozrejme, manžel Michael Douglas, ktorý tiež načrel do filmovej histórie. Výber jeho kostýmu padol na charakter Petra O'Toola zo slávneho Lawrenca z Arábie. Manželská dvojica pôsobila, že si celý večer veľmi užíva a zabávali sa aj v spoločnosti ďalších kolegov.

Medzi tými sa objavila napríklad herečka Judith Light ako Marlene Dietrich či herečky Joan Collins alebo Jane Krakowski. Hostiteľka Bette Midler dorazila v kreácii, ktorá pripomínala muzikálový charakter z hitu Hello, Dolly!.

Modelka Heidi Klum (vľavo) a herečka Catherine...
Modelka Heidi Klum (vľavo) a herečka Catherine Zeta-Jones v halloweenskych maskách. Autor: SITA/AP

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#maska #kostým #Jean Harlow #Halloween #Catherine Zeta-Jones
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku