Zo sestier sú rivalky! Aniston a Witherspoon lákajú na nový projekt, aj v Londýne

02.11.2019 10:32

Nepochybne ambiciózny je seriálový projekt Apple TV, v ktorom sa objavia po boku dve veľké hollywoodske hviezdy. Reč je o The Morning Show s Jennifer Anistonovou a Reese Witherspoonovou.

Herečky a producentky Jennifer Aniston (vľavo)...
Herečky a producentky Jennifer Aniston (vľavo) a Reese Witherspoon predstavili v Londýne nový seriál z produkcie Apple TV+ - novinku The Morning Show. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Po veľkolepej premiére v Los Angeles dvojica priniesla v piatok novinku aj do Veľkej Británie. Tentoraz v skromnejšom duchu – stačila prítomnosť oboch herečiek. V dobrej nálade sa postavili pred fotografov a novinárov a ponúkli im tak trošku aj návrat do minulosti. Ako to?

Pre Witherspoonovú a Anistonovú totiž nejde o prvý seriálový projekt, v ktorom sa objavili spoločne. Ba dokonca ich v minulosti na televíznych obrazovkách spojili aj do príbuzenského vzťahu. Ak si to náhodou už nepamätáte, v slávnom seriáli Priatelia stvárnili herečky Sestry.

Herečka
		Reese
		Witherspoon.
Herečky a
		producentky Jennifer Aniston
		(vľavo)...
+3Zľava: Režisérka Mimi
		Leder, herečky
		a...

Hoci hlavnú rolu mala pred kamerami Aniston ako Rachel, o sedem rokov mladšia kolegyňa si zahrala jej mladšiu, a výrazne rozmaznanú, sestru. Tvorcovia si ich vybrali aj pre nezapierateľnú podobu.

Už vtedy medzi hviezdami vraj vzniklo kamarátstvo a trvá dodnes. Dokonca stojí za tým, že sa obe podujali spoločne produkovať The Morning Show – seriál o televíznom prostredí, v ktorom sa bojuje o diváka všemožnými prostriedkami, bojuje sa o pravdu, ale aj moc a tiež vlastný pocit spokojnosti a sebaistoty, ktorý sa po rokoch v televíznej brandži začne z mnohých dôvodov rozpadať a vytrácať.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#The Morning Show #seriál #Reese Witherspoon #Londýn #Jennifer Aniston
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Každý deň aspoň dve hodinky venujte bicyklovaniu.
Nebudete sa vedieť rozhodnúť pre...

+ Nesnažte sa robiť všetko naraz, na každú vec si nájdite samostatne čas.
Netrápte sa pre nižší zárobok,...