Materská? Čerství rodičia Martin s manželom vyrazili za umením

Iba pred pár dňami oznámili svetu, že ich rodina sa rozrástla. Napriek tomu spevák Ricky Martin a jeho manžel Jwan Yosef nechýbali na galavečere v Los Angeles.

04.11.2019 00:00
9
Manželia Ricky Martin (vpravo) a Jwan Yosef... Foto: SITA/AP, Jordan Strauss
Manželia Ricky Martin (vpravo) a Jwan Yosef prišli na akciu spoločne. Manželia Ricky Martin (vpravo) a Jwan Yosef prišli na akciu spoločne.

Akcia pod názvom LACMA Art + Film Gala sa koná pravidelne už niekoľko rokov a každý si uctieva niektorého zo súčasných umelcov sveta filmu, ale aj moderného umenia. Martin sa radí medzi zberateľov a podporovateľov talentovaných umelcov (tak sa vlastne zoznámil aj so súčasným manželom) a tak zjavne na podujatí chýbať nemohol.

On oblečený v tmavomodrom smokingu, jeho polovička, výtvarník Jwan Yosef, v kombinácii sýtomodrého zamatového smokingového saka a čiernych nohavíc s lampasmi. Obaja pôsobili spokojne a užívali si večer v spoločnosti množstva ďalších hviezd.

Topmodelka Naomi Campbell v kreácii Versace.
Herečka Zoe Saldana v šatách z dielne Gucci.
+13Salma Hayek Pinault a jej manžel Francois-Henri...

Iba pár dní pred týmto podujatím pritom 47-ročný Martin oznámil, že jeho rodina sa rozšírila o ďalšieho člena – náhradná matka dvojici porodila syna Renna.

Začiatkom tohto roka sa pritom slávni manželia stali tiež rodičmi dcérky Lucie. Okrem nej Martin vychováva ešte dvojičky – 11-ročných synov Mattea a Valentina. Tí pravdepodobne strávili večer bez rodičov v spoločnosti príbuzných alebo opatrovateľky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
9 debata chyba
Viac na túto tému: #rodičia #Ricky Martin #párty #manželia #LACMA Art + Film Gala #Jwan Yosef

+ Nebuďte negatívny, privolávate si tak sami zlé veci.
Každý má v niečom pravdu, preto nezatracujte názor iných....

+ Nenahovárajte si rôzne veci, ste úplne v poriadku, upokojte sa.
Nie vždy všetko vyjde, avšak nestrácajte nádej,...