Pánska záležitosť! Bitka o Midway mieri do kín, fanúšičky priláka Jonas či Evans

06.11.2019 11:00

Nový vojnový film pod názvom Bitka o Midway, ktorý sa objaví čoskoro aj v slovenských kinách, sa odohráva takpovediac pod mužskou taktovkou. A podobne to vyzeralo aj na slávnostnej premiére.

Herec a spevák Nick Jonas na svetovej premiére.
Herec a spevák Nick Jonas na svetovej premiére. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

V utorok podvečer sa v Los Angeles stretli hlavní predstavitelia z filmu, ktorý mapuje skutočnú bitku z obdobia 2. svetovej vojny. Či aj scény budú skutočné? S režisérom Rolandom Emmerichom, ktorý má za sebou katastrofické filmy ako Deň po alebo Deň nezávislosti však o tom možno skôr pochybovať.

V kinách však určite nebude chýbať poriadna akcia a spektakulárne scény, súčasťou ktorých sa stávajú jednotliví mužskí hrdinovia. Na utorňajšej premiére sa medzi hviezdami objavil napríklad Ed Skrein, Patrick Wilson, Luke Evans či Nick Jonas.

Herec Patrick
		Wilson.
Herec Luke
		Evans.
+6Herec Aaron
		Eckhart.

Posledný menovaný, člen a benjamín zo skupiny Jonas Brothers, už viackrát potvrdil aj svoje herecké schopnosti. Na záberoch z Bitky o Midway je jasné, že z neho urobili fešného zvodcu na prelome vojnových rokov aj vo filme. A hoci vojnové snímky sú skôr doménou mužského diváka, niet pochýb, že Jonas priláka aj množstvo svojich fanúšičiek.

Pred objektívmi sa v utorok večer objavila aj herečka a speváčka Mandy Moore, ktorej Emmerich zveril hlavnú ženskú rolu. Výpravný film, s relatívne skromným rozpočtom 60 miliónov dolárov, sa začne v slovenských kinách premietať vo štvrtok 14. novembra.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Nick Jonas #muži #film #Bitka o Midway
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku