Pôvabná Polívková, dogabaný Dejdar a Pomajbová s bruškom! Premiérová všehochuť

, 08.11.2019 00:00

Od štvrtka sa aj v slovenských kinách premieta nová česká komédia. Tvorcovia a hlavní protagonisti ju prišli uviesť aj do metropoly Slovenska. Hviezdou bola Anna Polívková.

Herečka Anna Polívková bola na bratislavskej...
Herečka Anna Polívková bola na bratislavskej premiére veľmi elegantná. Autor: Robo Homola / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Česká herečka a dcéra známeho komika Bolka Polívku stvárnila vo filme s názvom Ženská na vrchole hlavnú rolu a podobne ako v zimnej komédii Špindl sa opäť vrátila do horského prostredia, konkrétne odľahlej vysokohorskej chaty na Slovensku. Polívkovú, ktorá je v reálnom živote milovníčkou zimných športov a horského prostredia, však opäť diváci neuvidia v akcii na lyžiach.

Herečka Anna
		Polívková a jej slovenský
		kolega...
Herečka Jana Krausová
		pricestovala tiež
		do...
+2Petra Pomajbová,
		manželka herca Romana
		Pomajba,...

„Je to zaujímavé, strašne rada lyžujem a mám rada hory, ale vždy hrám postavy, ktoré nelyžujú, takže zatiaľ som to v žiadnom filme nemala možnosť predviesť,“ poznamenala s úsmevom. Ďalej priznala, že na nakrúcaní ju najviac bavilo už spomínané prostredie. „To bol skutočne zážitok, mesiac sme boli na vrchole Chopku, to bolo ohromné, tá príroda je fantastická. To bol vlastne riaditeľ a producent celého filmu – Chopok a jeho počasie, pretože natáčanie sa riadilo podľa počasia. To bolo absolútne nepredvídateľné,“ potvrdila herečka, ktorej po dráme Bolero hrá v Ženskej na vrchole filmového otca opäť jej skutočný otec, už spomenutý Bolek Polívka.

Slovenskú premiéru poňali pozvaní herci rôznym spôsobom. Práve na Polívkovú bol naozaj príjemný pohľad, keď stavila na svoju elegantnú podobu a objavila sa v kombinácii ležérnejšieho topu doplneného však večernou zvonovou sukňou z hodvábneho taftu. Len decentná úprava, k nej strieborná kabelka a výsledný dojem bol na multiplexovú premiéru priam výnimočný.

Herec Martin Dejdar na premiére filmu Ženská na...
Herec Martin Dejdar na premiére filmu Ženská na vrchole. Autor: Robo Homola / Profimedia

V prípade herečky Jany Krausovej bola „premiérová“ garderóba veľmi jednoduchá. A skôr pripomínala výstroj na popoludňajšie nákupy alebo návštevu knižnice. Čierna košeľová blúzka a nohavice však neurazili.

V zozname celebritných hostí však najrozpačitejší dojem zanechal český herec a zabávač Martin Dejdar, pre ktorého je zjavne móda španielskou dedinou. Alebo pre niekoho, kto mu poradil ako sa na stredajší večer pred objektívmi médií vyparádiť. Smokingové sako spojené s ležérnymi nohavicami, k tomu šál okolo krku a dlhá nepremokavá športová bunda na cestu z auta do priestorov kina. Hoci ju následne odložil, dojem nezlepšil. Do očí totiž udierala voľba staromódnych žltých topánok s maľovaným vzorom . Zjavne odráža hercov osobný vkus, na ktorý má plné právo. Ale chválu za ne dostane len ťažko.

V kinách to, veríme, bude iná pesnička. Dejdar už mnohokrát potvrdil svoj komediálny talent, takže ho možno očakávať aj v novinke, pod ktorou je podpísaná režisérka Lenka Kny. Okrem spomenutých hercov sa vo filme objavuje napríklad aj Roman Pomajbo, ktorého na premiére sprevádzala tehotná manželka, či herci Marek Němec. Po dlhom čase sa pred kamerami ukázala aj Jana Preissová, známa tiež zo zimných rodinných komédií Jak dostať tatínka do polepšovny a Jak vytrhnout velrybě stoličku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Ženská na vrcholu #titul #premiéra #Martin Dejdar #Anna Polívková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pochmúrne a smutné myšlienky by vás mali pomaly, ale navždy opustiť.
Pre ostatných kolegov ste...

+ Vyhýbajte sa stravovaniu v stánkoch rýchleho občerstvenia.
Začnete s kúpou darčekov pre najbližších....