Anna a Elsa sa premiére Ľadového kráľovstva! Snehová krása kontra hlboký výstrih

08.11.2019 14:00

Animovaný hit Ľadové kráľovstvo z dielne štúdia Disney prichádza s pokračovaním, ktoré malo slávnostnú premiéru v Los Angeles.

Nenechali si ju ujsť ani známe tváre Hollywoodu, ktoré prepožičali hlasy slávnym postavičkám, ktoré milujú deti po celom svete. Keď sa v roku 2013 rozprávka objavila v kinách, okamžite ovládla rebríčky návštevnosti. Ľadový príbeh mal rozpočet 150 miliónov dolárov, celosvetové tržby však prekročili 1,2 miliardy.

Kristen Bell (vpravo) a  Idina Menzel na...
Kristen Bell (vpravo) a Idina Menzel na premiére filmu Ľadové kráľovstvo II v Los Angeles. Autor: Reuters

Kristen Bell a Idina Menzel, ktoré nahovorili hlavné postavičky rozprávky – Annu a Elsu, prišli vo večerných róbach, obe však volili celkom iný štýl. Tmavovlasá Idina Menzel dorazila v šatách z dielne Galvan v hodnote takmer 1 000 eur, ktoré korešpondovali s témou Ľadového kráľovstva. Mali totiž snehobielu farbu, navyše sa efektne leskli – tak, akoby ich pokrývali kryštáliky ľadu.

Evan Rachel Wood na premiére filmu Ľadové...
Evan Rachel Wood na premiére filmu Ľadové kráľovstvo II v Los Angeles. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Blondínka Kristen Bell volila šaty v hnedých tónoch jesene, ktoré zdobil nápaditý a výrazný výstrih na prednej časti. Herečka svoj večerný look dotvorila aj šperkami – zlatými a striebornými náramkami, nezabudla ani na náušnice.

 Evan
		Rachel Wood na premiére filmu
		Ľadové...
Selena
		Gomez a jej sestra  Gracie   na
		premiére...
+5 Kristen Bell (vpravo)
		na premiére filmu
		Ľadové...

Na priam rozprávkový model stavila herečka Evan Rachel Wood, ktorá takisto prepožičala svoj hlas jednej z animovaných postavičiek. Šaty v tónoch šampanského boli posiate drobnými kryštálikmi, ktoré na šatách vytvárali vzory veľkých kvetov. K modelu zvolila zlaté lodičky.

Premiéra filmu Ľadové kráľovstvo II  v  Los...
Premiéra filmu Ľadové kráľovstvo II v Los Angeles - Selena Gomez (uprostred) so sestrou. Autor: Reuters

Dej filmu, ktorý sa do slovenských kín dostáva 21. novembra, sa bude odohrávať tri roky po udalostiach z prvého filmu. Po zdanlivom happyende sa opäť do kráľovstva Arendelle vkráda nebezpečenstvo. Kráľovná Elsa počuje tajomné hlasy zo Severu, tie ju akoby volali a ona nemôže volaniu odolať a vydáva sa do neprebádaných oblastí. Nebude však sama. Po jej boku verne stojí jej sestra Anna, Kristoph, sob Sven a nebolo by to Ľadové kráľovstvo bez popleteného snehuliaka Olafa.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ľadové kráľovstvo 2 #Kristen Bell #Idina Menzel
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku