Tina Turner s manželom po čase v spoločnosti: A sprevádzala ich slávna Oprah!

10.11.2019 00:00

Spoločenský život si už momentálne užíva speváčka Tina Turner zriedkavo. Premiéru muzikálu o jej vlastnom živote, ktorá sa konala vo štvrtok na Broadway, si však ujsť nenechala.

Speváčka Tina Turner (v strede) prišla na...
Speváčka Tina Turner (v strede) prišla na premiéru muzikálu o jej živote v sprievode manžela Erwina Bacha a moderátorky Oprah Winfreyovej. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Sedemdesiatosem­ročná legenda sa objavila na slávnostnom uvedení hudobnej novinky v spoločnosti manžela Erwina Bacha, s ktorým žije väčšinu roka vo Švajčiarsku. Do divadla, kde mala šou Tina: The Tina Turner Musical premiéru, zamierila však tiež v spoločnosti slávnej moderátorky Oprah Winfreyovej.

Herečka
		Adrienne Warren stvárnila
		Tinu...
Speváčka
		Tina Turner sa lúči s publikom
		na...
+4Speváčka Tina Turner
		(v strede) v
		spoločnosti...

Dvojica sa pozná už dlhšie a niekoľkokrát spolu absolvovali aj interview, vo štvrtkový večer si však prišli predovšetkým užiť výkony hercov a zaspomínať na slávne hity, ale aj nie vždy jednoduchý život speváčky Turnerovej.

Speváčka Tina Turner (v strede) v spoločnosti...
Speváčka Tina Turner (v strede) v spoločnosti hercom Daniela J. Wattsa a Adrienne Warrenovej po premiére muzikálu Tina: The Tina Turner Musical.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Na doskách, ktoré znamenajú svet, ju stvárnila herečka Adrienne Warren a jej výkon zožal niekoľkominútové ovácie. Aj samotná Tina Turner, ktorá sa po skončení predstavenia postavila na pódium vyzdvihla Warrenovej talent a presvedčivosť na pódiu. Herečku to, samozrejme, dojalo.

Podľa Winfreyovej by si mala Warren už začať pripravovať príhovor na zisk sošky Tony Award, čo je vlastne akýsi divadelný Oscar. Ako dôkaz zverejnila na svojom Instagrame aj video zo záverečného čísla šou, počas ktorého celé divadelné publikum, vrátane Turnerovej, stálo na nohách a počúvalo hit Simply the best.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#výkon #Tina Turner #Oprah Winfrey #muzikál #Adrienne Warren
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku