Slávne hollywoodske mamičky v gala! Wau, jedna krajšia ako druhá, pozrite sa

11.11.2019 00:00

Mamičkovská elita pekne pokope - aspoň teda tá hollywoodska. Na akcii Baby2Baby Gala sa zišli slávne tváre zo sveta šoubiznisu. Čerstvé aj ostrieľané mamy drukovali jednej z nich.

Modelka a televízna osobnosť Chrissy Teigen v...
Modelka a televízna osobnosť Chrissy Teigen v kreácii Georges Hobeika vyzerala očarujúco. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Reč je o modelke a televíznej osobnosti Chrissy Teigenovej, na počesť ktorej sa tentoraz galavečer s benefičným posolstvom konal. A manželka speváka Johna Legenda, s ktorým majú spolu dve ratolesti, veru nesklamala.

Modelka
		a televízna osobnosť Chrissy Teigen
		v...
Herečka
		Olivia Munn prišla v kreácii Yanina.
+11Speváčka Paula Abdul
		na akcii Baby2Baby Gala
		na...

Krásna Teigen dorazila na ceremoniál v kreácii Georges Hobeika. Šaty s rozparkom odhalili jej ukážkové nohy a urobili z nej skutočnú divu na červenom koberci.

Modelka a niekdajšia tvár z titulky Sports Illustrated však nebola jediná úchvatná dáma, ktorá prijala pozvanie na „mamičkovské gala“. Medzi hosťami sa objavila aj trojnásobná mama Jennifer Garner, ktorá pôsobila elegantne v róbe Prada.

Herečka Jennifer Garner v kreácii Prada na...
Herečka Jennifer Garner v kreácii Prada na akcii Baby2Baby Gala. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Ďalšia trojnásobná mamina, herečka Kate Hudson, zvolila zlaté šaty bez ramienok a predviedla svoju ukážkovú postavu a absolútne neprehliadnuteľná bola aj Jessica Alba, hollywoodska kráska, ktorú sprevádzal manžel a otec jej detí Cash Warren.

V galérii nájdete aj ďalšie známe dámy, ktoré si cez víkend urobili večer „bez detí“. Zvládli to na jednotku, veď posúďte sami.

Herečka Jessica Alba bola neprehliadnuteľná v...
Herečka Jessica Alba bola neprehliadnuteľná v kreácii Ralph & Russo Haute Couture. Na snímke s manželom Cashom Warrenom. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sexy #mama #krása #Jessica Alba #Jennifer Garner #Chrissy Teigen
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku