Ceny ľudu rozdané! Bodovala Pink i Zendaya, veteránky ukázali nohy aj dekolty

11.11.2019 11:44

Šoubiznis v Amerike má niekoľko významných večerov v roku, ktoré si mnohé celebrity nenechajú ujsť. Jedným z nich je aj vyhlásenie People's Choice Awards.

Speváčka Pink a jej deti pózujú v zákulisí s...
Speváčka Pink a jej deti pózujú v zákulisí s jej trofejou People's Champion Award. Autor: Reuters, MONICA ALMEIDA

Trofeje rozdávajú samotní fanúšikovia a diváci a tak sú vlastne zrkadlom skutočnej popularity amerických hviezd, či už to platí pre svet filmu, televízie alebo hudby. A tento rok potešili hneď niekoľko známych žien.

Herečka Sarah Hyland
		v kreácii Fausto Puglisi.
Drag queen Brooke Lynn
		Hytes.
+13Herečka Kat Dennings v
		kreácii Roland Mouret.

Medzi ocenenými sa objavila speváčka Pink, ktorá na nedeľňajší ceremoniál vzala celú rodinu. Po oficiálnej časti večera si v zákulisí zapózovala s oboma deťmi aj trofejou. A spokojným úsmevom. Čoraz populárnejšia je aj niekdajšia detská hviezda Zendaya, ktorá sa počas uplynulých mesiacov dostala do pozornosti vďaka úlohe v seriáli Eufória, ale aj pokračovaní Spider-mana.

Televízna hviezda Kim Kardashian v kreácii...
Televízna hviezda Kim Kardashian v kreácii Versace. Autor: Reuters, MONICA ALMEIDA

Mladučká a štíhla herečka v šatách od Christophera Ebersa dorazila na ceremoniál a neskrývala dobrú náladu. Fanúšikom poďakovala a dojatá si odnášala jednu zo sošiek. Ďalšia, celkom výnimočná, sa ušla aj Jennifer Anistonovej. Práve jej totiž organizátori prisúdili cenu, o ktorej rozhodujú práve oni – trofej populárnej ikony. Dôvodom sú roky a roky, počas ktorých sa Anistonovej darí udržiavať si popularitu medzi divákmi.

Herečka a speváčka Zendaya v šatách Christopher...
Herečka a speváčka Zendaya v šatách Christopher Esber. Autor: Reuters, MONICA ALMEIDA

Slávnostný večer, samozrejme, nesklamal ani v rámci slávnostnej módy. Herečka Bellamy Young predviedla poriadne odvážny dekolt v jednoduchých čiernych šatách s véčkovým výstrihom. Nesklamala ani televízna celebrita Kim Kardashian, ktorej voľba padla na šaty značky Versace. Zdôraznili ženské krivky, pozdvihli obsah výstrihu. Skrátka sexy Venuša – ako to už v prípade Kardashianovej bý­va.

Herečka Bellamy Young.
Herečka Bellamy Young. Autor: Reuters, MONICA ALMEIDA

Pre objektívy bola lákadlom aj speváčka Gwen Stefani, ktorá nesklamala a podčiarkla svoj extravagantný štýl. Spravila tak v bielych šatách s krátkym predným dielom a vlečkou. Doplnila ich vysokými čižmami. Viac si pozrite v našej galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zendaya #Pink #People´s Choice Awards #móda #Kim Kardashian #dekolt #ceny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku