Charlieho anjeli z cesty! Takmer nahé telo Laverne Coxovej valcovalo premiéru

13.11.2019 00:00

Len málokto by si počas premiéry snímky Charlieho anjeli pomyslel, že Laverne Cox sa narodila ako muž.

Svetová premiéra novinky Charlieho anjeli prilákala na červený koberec do Los Angeles nielen trio hlavných predstaviteliek snímky – Kristen Stewartovú, Naomi Scottovú a Ellu Balinsku. Každá spomedzi týchto krások zaujala po svojom, o čo sa výrazným spôsobom postarali aj ich róby.

Laverne Cox na svetovej premiére filmu...
Laverne Cox na svetovej premiére filmu Charlieho anjeli v Los Angeles. Autor: SITA/AP

Ak však ide o strhnutie pozornosti na svoju osobu, počas podujatia sa to bezpochyby podaril herečke Laverne Coxovej. 47-ročná hviezda, ktorú diváci poznajú aj zo seriálu Orange is the new black, predstúpila pred fotografov v modeli značky Hakan Akkaya. Išlo o šaty z čiernej priehľadnej čipky, pod ktorými sa jasne črtalo nahé telo herečky. Zboku mohol jej takmer nahé telo obdivovať ktokoľvek z pozvaných hostí.

Lindsey
		Vonn na svetovej premiére
		filmu...
Naomi Scott
		na svetovej premiére
		filmu...
+8Ella Balinska na
		svetovej premiére
		filmu...

Zaujímavý pohľad na hviezdu sa však naskytol prítomným fotografom aj pri pohľade spredu, kedy jej bradavky či intímne partie zahaľoval kus čierneho zamatu. O tom, že Laverne Cox bola skutočnou hviezdou premiéry svedčí aj fakt, že fotografiu po jej boku túžili mať všetky hlavné predstaviteľky.

Laverne Cox na premiére filmu Charlieho anjeli.
Laverne Cox na premiére filmu Charlieho anjeli. Autor: SITA/AP

Laverne Cox sa už pred pár rokmi stala neoficiálnou vyslankyňou transgender komunity. Len málokto by si počas premiéry snímky Charlieho anjeli pomyslel, že Cox sa narodila ako muž. Herečka sa ako prvá transgender osoba objavila na titulnej strane magazínu Time. Za rolu v seriáli Orange is the new black si vyslúžila tri nominácie na ceny Emmy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Laverne Cox #Charlieho anjeli
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Teplé kúpele pre vás môžu byť ten najlepší spôsob relaxácie.
Myslite na zadné dvierka, rodinu...

+ Cestovanie do práce nemusíte riešiť, budete stále pracovať z domu.
Vaša finančná situácia sa dá...