V zlatej a tentoraz supersexy! Charlize Theron udiera klinec po hlavičke

14.11.2019 03:40

Čo večer, to zásah do čierneho! Oscarová herečka Charlize Theron je v jednom "spoločenskom" kole, aj v utorok večer bola hviezdou červeného koberca.

Herečka Charlize Theron na svojom benefičnom...
Herečka Charlize Theron na svojom benefičnom galavečere žiarila v zlatých šatách. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Príťažlivá blondínka, ktorá svoju kariéru štartovala v modelingovej brandži, v utorok večer hostila svoje kolegyne, ale aj pozvaných hostí na benefičnom galavečere. Jeho cieľom je získavať financie pre africké krajiny, čo nie je žiadna náhoda. Štyridsaťtriročná hviezda je sama totiž rodáčkou z Juhoafrickej republiky.

Herečka
		Charlize Theron žiarila v zlatých
		šatách.
Herečka a
		komička
		Awkwafina.
+3Herečka Charlize Theron
		na svojom
		benefičnom...

Po sérii eventov, ktoré herečka absolvovala v uplynulých dňoch, sa tentoraz fotografi dočkali jej noblesnej a sexi verzie. Theron sa obliekla do šiat zlatej farby s dĺžkou nad kolená a zdobením strapcami.

Iba večer predtým sa pritom oscarová hviezda objavila na večierku magazínu Glamour, kde sa stala aj laureátkou jednej z cien v rámci výročného vyhlásenia Ženy roka. Bielu kreáciu ozdobenú perím jej zapožičali z módneho ateliéru Givenchy.

Herečka Charlize Theron v kreácii Dior (vľavo)...
Herečka Charlize Theron v kreácii Dior (vľavo) a kreácii Givenchy Haute Couture. Autor: SITA/AP

Minulý týždeň sa zase Theron objavila na evente American Cinematheque. A rovnako neodchádzala domov s prázdnymi rukami. Získala jednu z cien večera ako herečka, ktorá výnimočným spôsobom prispela k pozdvihnutiu umeleckých hodnôt vo filmovom priemysle. V tento večer si obliekla šaty z dielne značky Dior a stavila na sieťovaný dezén s podkladom v čiernej farbe.

Ktorá Charlize Theron sa vám páči najviac? Hlasujte v našej ankete.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzhľad #krása #Charlize Theron #benefícia #Afrika
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku