Materstvo jej fakt pristane! Kirsten Dunst žiari všade, kde sa objaví

13.11.2019 16:59

Jej talent je nespochybniteľný. Dokázala to už ako detská herečka, keď excelovala vo filme Interviw s upírom. Popri ňom však na Kirsten Dunstovej oceňujú mnohí aj jej nezameniteľný pôvab.

Herečka Kirsten Dunst je pomerne čerstvá mama....
Herečka Kirsten Dunst je pomerne čerstvá mama. Prišla v kreácii Prada. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Blondínka, ktorá je súčasťou filmovej brandže už od útleho detstva, nikdy nepatrila k celkom typickým hollywoodskym kráskam. Možno však práve preto našla odozvu u mnohých módnych dizajnérov, stala sa múzou pre módne značky alebo dokonca umelcov a nezávislých režisérov. A od roku 2018 sa jej konečne splnil aj „súkromný sen“. S mužom svojho života, kolegom Jessem Plemonsom sa im narodil syn Ennis.

Tridsaťsedemročná hviezda o svojom súkromí takmer nehovorí, ale jedno je isté – materstvo jej naozaj prospelo. Podľa viacerých zdrojov z jej okolia je momentálne táto rodáčka z New Jersey skutočne šťastná a naplnená. A vidieť to aj na spoločenských akciách či premiérach, ktorých absolvovala v posledných mesiacoch niekoľko.

Kirsten Dunst počas podujatia InStyle Awards v...
Kirsten Dunst počas podujatia InStyle Awards v Los Angeles. V šatách Rodarte Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Naposledy mohli zástupcovia tlače stretnúť Dunstovú na galavečere Baby2Baby Gala, kde sa objavila v striedmej, no veľmi šarmantnej čiernej kreácii z dielne Prada. Pár týždňov predtým ukázala aj svoju romantickú stránku, keď sa na akcii ukázala v princeznovskej kreácii s frivolnou volánikovou sukňou z dielne Rodarte.

Práve americká značka Rodarte si už dávnejšie herečku vybrala za svoju múzu a plavovláska sa pravidelne objavuje na verejnosti v jej kreáciách. Okrem toho ju však vídať aj v luxusných šatách Chanel Haute Couture a mnohých ďalších. Pristane jej to, čo poviete?

Herečka Kirsten Dunst a jej manžel Jesse...
Herečka Kirsten Dunst a jej manžel Jesse Plemons. Dunst má na sebe šaty The Vampire's Wife. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #vzhľad #pôvab #materstvo #krása #Kirsten Dunst

+ Stres vám neprospieva, vyventilujte sa so svojimi priateľmi.
Plne sa sústreďte nato čo robíte,...

+ Máte veľa energie, vybíjajte si ju športom.
V práci budete mať dnes kľud, nemáte sa čoho obávať.
...