Krásky z Latin Grammy zatienila speváčka hore bez: Čo ukázala na hrudi, šokovalo!

15.11.2019 12:02

Glamour, elegancia, sexepíl, to všetko nechýbalo na červenom koberci počas štvrtkového vyhlásenia cien Latin Grammy Awards. Ale pozornosť tentoraz na seba strhla jedna dáma.

Čilská speváčka Mon Laferte dorazila na...
Čilská speváčka Mon Laferte dorazila na ceremoniál s posolstvom na nahom tele. Nápis na hrudi znel "V Čile sa mučí, znásilňuje a vraždí. Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Reč je o čilskej speváčke Mon Laferte, ktorá sa počas večera tešila zo zisku trofeje pre najlepší alternatívny album. Účasť na nablýskanom ceremoniáli však využila aj na politický protest a zdieľanie posolstva. Pred objektívmi si v jednom momente zložila vrchnú časť odevu a odhalila prsia.

Speváčka Cami bola druhá najodhalenejšia dáma...
Anitta v
		kreácii Goerges Hobeika.
+12Celebrita Sofia Carson
		dorazila v kreácii...

Podstatné však neboli, skôr nápis, ktorý ich lemoval. „V Čile mučia, znásilňujú a vraždia,“ šokovala Laferte novinárov aj ďalších hostí. Chcela však upozorniť na pomery v rodnej krajine, v ktorej sa prad časom začali verejné protesty a tie vyústili do násilia a dokonca straty životov. Počas demonštrácií prišlo oficiálne o život viac ako 20 ľudí a vláda údajne voči občanom zakročila extrémne tvrdo a násilne.

Speváčka Mon Laferte dorazila na ceremoniál s...
Speváčka Mon Laferte dorazila na ceremoniál s posolstvom na nahom tele. Nápis na hrudi znel "V Čile mučia, znásilňujú a vraždia.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Po politickom proteste sa speváčka objavila aj na pódiu, kde ďakovala za ocenenie svojho albumu Norma. Sošku Latin Grammy venovala rodnej krajine a poďakovala sa ľuďom, ktorí ju počas kariéry podporovali.

Na slávnostnom ceremoniáli nechýbali hviezdne mená ako Juanes, Luis Fonsi, Thalia či Rosalia. Červený koberec si pozrite v našej galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #protest #Mon Laferte #Latin Grammy #hudba #hore bez #Čile

+ Základom krajšej a pevnejšej postavy je zdravá strava.
Začnite si šetriť do budúcnosti, raz sa vám to...

+ Neseďte celý deň pri televízore, nerobí vám to dobre.
Je na vás vidno, že vás vaša práca baví.
...