Polonahá čilská hviezdička provokovala pred objektívmi: Viac to už ani nešlo!

16.11.2019 00:00

Štvrtkové vyhlásenie cien Latin Grammy Awards sa nezaobišlo bez vizuálnych módnych provokácií. Zhodou okolností sa medzi najodhalenejšie dámy večera zaradili tie, ktoré sa narodili v Čile.

Speváčka Cami bola druhá najodhalenejšia dáma...
Speváčka Cami bola druhá najodhalenejšia dáma na červenom koberci Latin Grammy Awards. Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Už v piatok sme písali o speváčke Mon Laferte, ktorá sa pred objektívy postavila hore bez. Dôvodom však nebola snaha o provokatívne odhaľovanie, ale politický protest, ktorého súčasťou bolo posolstvo napísané priamo na tele.

V prípade Laferteovej krajanky, speváčky a skladateľky Cami, sa však už hrala iná pesnička. Dvadsaťtriročná Cami, pôvodne Camila Gallardo, dorazila na červený koberec v čiernej kreácii, ktorá však viac odhaľovala ako skryla. Speváčka kráčajúcej pred blýskajúcimi fotoaparátmi ukazovala obnažené nohy, chrbát, ale aj odvážny výstrih. Po Laferteovej bola nepochybne druhou najodhalenejšou dámou večera.

Speváčka Cami bola druhá najodhalenejšia dáma...
Speváčka Cami bola druhá najodhalenejšia dáma na červenom koberci Latin Grammy Awards. Autor: SITA/AP, Eric Jamison

Móda pozvaných dám počas štvrtkového večera priniesla niekoľko príťažlivých momentov v duchu elegantnej večernej garderóby. Takto zaujali najmä herečky Roselyn Sanchez či Paz Vega. Neprehliadnuteľná bola španielska rodáčka Rosalia, ktorú do bodkovanej kreácie obliekla značka Carolina Herrera.

Tak trošku kozmický a tak trošku retro, akoby kostým zo sci-fi 80-tych rokov bol odev, ktorý si na slávnostný večer obliekla speváčka Thalia. Pompézny a zároveň tak trochu komický bol model z dielne Giambattistu Valliho, ktorý obliekla jeho verná klientka a fanúšička Sofia Carson. Cyklámenová kreácia s maxi vlečkou lemovanou volánikmi pripomínala skôr maxi-obrus či prenosnú perinku, v ktorej by si nositeľka v prípade potreby mohla zdriemnuť. Všetky dámy nájdete v galérii.

Speváčka Cami bola druhá najodhalenejšia
		dáma...
Anitta v
		kreácii Goerges Hobeika.
+12Celebrita Sofia Carson
		dorazila v
		kreácii...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#speváčka #odhalenie #Latin Grammy #Cami
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Aj vaše telo si zaslúži dostatok času na uzdravenie, doprajte mu to.
Pozor na nákladné investície, dobre...

+ Pokúste sa vyhnúť sa stresu v práci aj doma, neprospieva to vášmu zdraviu.
Nerobte unáhlené rozhodnutia vo...