Selena Gomez v oranžovom zamate! Dramatická, zvodná a stále single

Vždy, keď sa objaví na verejnosti vyvolá pozornosť médií. Nielen pre svoju popularitu, ale aj škandály, ktoré v minulosti spôsoboval jej súkromný život. Speváčka Selena Gomez je však už dlhší čas sama.

19.11.2019 08:55
debata
Herečka a speváčka Selena Gomez v kreácii Prada... Foto: SITA/AP, Richard Shotwell
Herečka a speváčka Selena Gomez na podujatí ACLU SoCal's Annual Bill of Rights Dinner. Herečka a speváčka Selena Gomez v kreácii Prada na podujatí ACLU SoCal's Annual Bill of Rights Dinner.

Aj na víkendovej slávnostnej večeri, ktorá sa konala na počesť vyhlásenia cien na podporu menšín a LGBTQ komunity, sa objavila 27-ročná speváčka bez mužského sprievodu. Teda bez partnerského mužského sprievodu. Gomez však prišla podporiť svojho dlhoročného kamaráta a spolupracovníka Justina Trantera, ktorý je aj autorom niektorých z jej hitov.

Pôvabná brunetka sa postavila k rečníckemu pultíku a na počesť skladateľa, ktorý sa sám netají svojou homosexuálnou orientáciou, predniesla veľmi emotívnu reč.

Selena Gomez a jej sestra Gracie Elliot Teefey... Foto: SITA/AP, Jordan Strauss
Selena Gomez a jej sestra Gracie Elliot Teefey na premiére filmu Ľadové kráľovstvo 2. Obe v šatách Marc Jacobs. Selena Gomez a jej sestra Gracie Elliot Teefey na premiére filmu Ľadové kráľovstvo 2. Obe v šatách Marc Jacobs.

Speváčka si na túto príležitosť obliekla zamatový model vo výraznej oranžovo-medenej farbe, ktorý vznikol v dielni značky Prada. Trochu vyzretejší štýl a výraznejší vzhľad, ktorému napomohlo aj líčenie, speváčke síce pridal roky, ale z elegancie jej neubral.

Gomezovú mali možnosť nedávno vidieť aj diváci v kinách v novinke od Jima Jarmuscha pod názvom Mŕtvi neumierajú. Hoci obsadenie tejto hororovej komédie bolo vskutku hviezdne, kritikov veru nenadchlo. Gomez skúsila šťastie aj u ďalšieho slávneho režiséra – konkrétne Woodyho Allena. Jeho film Daždivý deň v New Yorku sa síce dočkal priaznivejšej odozvy, ale na prelomovú rolu, vďaka ktorej by sa hovorilo len o Gomezovej, si bude musieť ešte táto dáma asi počkať.

debata chyba
Viac na túto tému: #šaty #film #Selena Gomez #Prada #konferencia #pôvab

+ Meditácia alebo relaxácia znižujú stres a prispievajú k psychickej rovnováhe.
Neradujte sa dlho, to šťastie čo...

+ Vášmu telu chýbajú mliečne výrobky, neobmedzujte syry ani mlieko.
Prehodnocujte svoje predplatné služby, aby ste...