Poláková, Šuvadová či Haasová: Ďalší vianočný hit zlákal celebrity na premiéru

29.11.2019 00:00

Zdá sa, že v predvianočnom čase sa vrece roztrhlo s romantickými (a vianočnými) filmami. A konieckoncov, také prekvapujúce to nie je. Pred pár dňami mala v Bratislave premiéru aj snímka Last Christmas.

Moderátorka Adriana Poláková.
Moderátorka Adriana Poláková. Autor: CinemArt SK

Novinka, v ktorej znejú hity skupiny Wham! a Georga Michaela a v ktorej hlavnú rolu stvárnila herečka Emilia Clarke, prilákala do kina množstvo známych Sloveniek a Slovákov. Na slávnostné predpremietanie dorazili niektorí priamo z práce, niektorí v rámci príjemného večerného programu.

Herečka Barbora
		Hlinková Ďurovčíková
		na...
Herečka Milena
		Minichová v spojení
		blúzky,...
+7Herečka Zuzana Haasová
		na premiére filmu
		Last...

Medzi hosťami premiéry bola napríklad moderátorka Adriana Poláková či herečka Zuzana Haasová, ktorej robila garde dcéra. Herečka Milena Minichová má vraj podobý žáner veľmi rada a tak si filmovú novinku tiež ujsť nenechala.

Do kina dorazila aj Silvia Šuvadová.
Do kina dorazila aj Silvia Šuvadová. Autor: CinemArt SK

Niektoré z prítomných tvárí mali pritom zjavne nabitý „predvianočný“ týždeň. Iba deň po premiére Last Christmas ich bolo totiž možné vidieť aj na slávnostnom uvedení nového slovenského filmu Šťastný nový rok od Jakuba Kronera.

Platilo to napríklad pre Veroniku Strapkovú, herca Petra Sklára, alebo herečku Barboru Hlinkovú – inak manželku choreografa Jána Ďurovčíka. V ponuke kín si určite obe snímky nájdu svojho diváka. A tí, ktorí majú radi práve vianočnú romantika, možno vyrazia na obe. V našich galériách si môžete pozrieť známe tváre na tohtotýždňových premiérach.

Herečka
		Gabriela Marcinková stavila na
		červenú...
Herečka
		Emília Vášáryová vyzerala na
		premiére...
+21Herečka Zuzana
		Norisová stvárnila jednu
		zo...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zuzana Haasová #Silvia Šuvadová #premiéra #Last Christmas #film #Adriana Poláková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku