Poláková, Šuvadová či Haasová: Ďalší vianočný hit zlákal celebrity na premiéru

Zdá sa, že v predvianočnom čase sa vrece roztrhlo s romantickými (a vianočnými) filmami. A konieckoncov, také prekvapujúce to nie je. Pred pár dňami mala v Bratislave premiéru aj snímka Last Christmas.

29.11.2019 00:00
debata
Moderátorka Adriana Poláková. Foto: CinemArt SK
Moderátorka Adriana Poláková. Moderátorka Adriana Poláková.

Novinka, v ktorej znejú hity skupiny Wham! a Georga Michaela a v ktorej hlavnú rolu stvárnila herečka Emilia Clarke, prilákala do kina množstvo známych Sloveniek a Slovákov. Na slávnostné predpremietanie dorazili niektorí priamo z práce, niektorí v rámci príjemného večerného programu.

Herečka Barbora Hlinková Ďurovčíková na...
Herečka Milena Minichová v spojení blúzky,...
+7Herečka Zuzana Haasová na premiére filmu Last...

Medzi hosťami premiéry bola napríklad moderátorka Adriana Poláková či herečka Zuzana Haasová, ktorej robila garde dcéra. Herečka Milena Minichová má vraj podobý žáner veľmi rada a tak si filmovú novinku tiež ujsť nenechala.

Do kina dorazila aj Silvia Šuvadová. Foto: CinemArt SK
Do kina dorazila aj Silvia Šuvadová. Do kina dorazila aj Silvia Šuvadová.

Niektoré z prítomných tvárí mali pritom zjavne nabitý „predvianočný“ týždeň. Iba deň po premiére Last Christmas ich bolo totiž možné vidieť aj na slávnostnom uvedení nového slovenského filmu Šťastný nový rok od Jakuba Kronera.

Platilo to napríklad pre Veroniku Strapkovú, herca Petra Sklára, alebo herečku Barboru Hlinkovú – inak manželku choreografa Jána Ďurovčíka. V ponuke kín si určite obe snímky nájdu svojho diváka. A tí, ktorí majú radi práve vianočnú romantika, možno vyrazia na obe. V našich galériách si môžete pozrieť známe tváre na tohtotýždňových premiérach.

Herečka Gabriela Marcinková stavila na červenú...
Herečka Emília Vášáryová vyzerala na premiére...
+21Herečka Zuzana Norisová stvárnila jednu zo...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #film #Zuzana Haasová #Silvia Šuvadová #Adriana Poláková #Last Christmas