Veď mohla prísť rovno nahá... Julia Fox na párty GQ pritiahla všetky pohľady

07.12.2019 10:40

Herečku Juliu Foxovú okrem jej pôsobenia pred kamerou vníma verejnosť aj ako dámu, ktorá má rada provokácie. Svedčí o tom jej módny štýl na červených kobercoch. Vo štvrtok ho len potvrdila.

Herečka Julia Fox na evente GQ's Men of...
Herečka Julia Fox na evente GQ's Men of the Year Celebration v Hollywoode. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Príťažlivá brunetka sa objavila na párty magazínu GQ, ktorý usporiadal v západnom Hollywoode večer pri príležitosti vyhlásenia laureátov ceny Muž roka. A hoci mužov, známych aj úspešných prišlo mnoho, bola to práve Fox, kto prilákal veľkú pozornosť.

Herec Jon
		Hamm.
Herec Darren Criss v
		kreácii Christian Dior.
+5Herečka Julia Fox na
		evente GQ's Men of
		the...

Hrdinka zo snímky Uncut Gems si totiž obliekla na seba čipkované celotelové body, v ktorom jej intímne partie skrývali len pruhy čiernej látky. Niekomu určite v hlave skrsla aj veta, veď to mohla prísť rovno nahá.

Pre niekoho rafinovaný model, pre iného gýč – jedno je však isté, Julia Fox nepochybne zaujala svojím vzhľadom aj sexepílom. A medzi dámami v tomto smere nemala veľmi konkurenciu.

Herec Darren Criss v kreácii Christian Dior.
Herec Darren Criss v kreácii Christian Dior. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Čo sa mužov týka, tam sa určite medzi neprehliadnuteľných zaradil herec Darren Criss, ktorého s obľubou oslovujú známe dizajnérske mená. Tentoraz sa hrdina seriálu The Assasination of Gianni Versace objavil v obleku „s vlečkou“ od značky Christian Dior. Jeho aj ďalších návštevníkov párty GQ nájdete v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#štýl #párty #nahota #Julia Fox #GQ #Darren Criss
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku