Theron oslávila nomináciu na Glóbus ako sexy labuť v čiernej! Ale toto ju hnevá

11.12.2019 09:40

Snímka Bombshell sa už v počiatkoch príprav stala lákadlom pre fanúšikov, ale aj kritikov. Zišli sa v nej totiž mnohé herecké hviezdy a zaujala aj téma. V utorok večer sa konala aj jej veľká premiéra v Los Angeles.

Herečka Charlize Theron vyzerala skutočne...
Herečka Charlize Theron vyzerala skutočne zvodne v kreácii Christian Dior. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Nechýbala na nej trojica hlavných predstaviteliek, v zložení Charlize Theron, Nicole Kidman a Margot Robbie. Pozornosť si uchmatli celkom právom. Každá iná, každá atraktívna svojím vlastným spôsobom. Predstaviteľky takpovediac troch generácií neponechali nič na náhodu.

Päťdesiatdvaročná Nicole Kidman stavila na ležérnejšiu kombináciu nohavíc a saka od značky Saint Laurent, zatiaľ čo jej krajanka, austrálska herečka Margot Robbie bola nežne romantická v lila kreácii Giambattista Valli Haute Couture.

Herečka Alyssa
		Milano.
Herečka Charlize Theron
		vyzerala
		skutočne...
+7Herečka Nicole Kidman v
		kreácii Saint
		Laurent...

Azda najviac pozornosti však na seba strhla 44-ročná držiteľka Oscara Charlize Theron. Čierny model s minisukňou od značky Dior totiž odhalil jej udržiavané telo a proporcie modelky (modelingom sa kedysi aj živila). Blondínka vyzerala skutočne supersexi.

Zľava: Herečky Nicole Kidman, Margot Robbie a...
Zľava: Herečky Nicole Kidman, Margot Robbie a Charlize Theron spoločne na premiére filmu Bombshell.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Theronovej stvárnenie moderátorky Megyn Kellyovej vo filme o skutočnej afére sexuálneho obťažovania v televízii FOX News si už vyslúžilo aj pozornosť kritikov, keď ju nominovali na cenu Zlatý glóbus. Napriek tomuto úspechu však talentovaná rodáčka z Juhoafrickej republiky vyjadrila aj sklamanie nad tým, že nominovaná nebola žiadna ženská režisérka. Očakávalo sa pritom, že nomináciu získa napríklad Greta Gerwig za réžiu filmu Malé ženy, Lorene Scafaria za réžiu Hustlers alebo Alma Har'el za prácu na kritikmi oceňovanom filme Honey Boo.

Herečka Charlize Theron ako reportérka a...
Herečka Charlize Theron ako reportérka a moderátorka Megyn Kelly (vľavo) vo filme Bombshell.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Hilary B Gayle

„Reprezentujú desať percent režisérov v našom priemysle a keď máte taký dobrý rok ako je tento, s toľkými skvelými prácami, je to skutočne frustrujúce,“ poznamenala na margo opomenutých režisérok. Theron tiež dodala, že žiadna žena nechce byť nominovaná len preto, lebo sa to patrí. Na druhej strane má stále pocit, že filmový priemysel opomína ženské pohlavie, najmä v režisérskej profesii a často nevidí výnimočnú kvalitu, ktorú prináša. „Aj to je dôvod, prečo nemôžeme prestať bojovať za rovnosť. Musíme hovoriť nahlas, kým nebudeme vypočuté a kým si svet naše príbehy nevšimne,“ dodala.

Film Bombshell režíroval Jay Roach a scenár k nemu napísal Mark Duplass. Všetky tri hlavné hrdinky sa podieľali na jeho produkcii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zlatý glóbus #sexy #premiéra #Nicole Kidman #nerovnosť #Margot Robbie #Charlize Theron #Bombshell
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku