Najsexy hviezda Instagramu: Ukázala nahú kožu aj vulgárny odkaz na tele!

13.12.2019 00:00

Herečku a modelku Emily Ratajkowski možno asi právom označiť za najprovokatívnejšiu zástupkyňu modelingovej brandže na Instagrame. A ani na premiére sa nebojí predvádzať v sexy kúskoch.

Herec a režisér Sebastian Bear-McClard a jeho...
Herec a režisér Sebastian Bear-McClard a jeho manželka - herečka a modelka Emily Ratajkowski. Spoločne na premiére filmu Uncut Gems. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Stredajšie premietanie novinky Uncut Gems, ktoré prišla podporiť aj s manželom Sebastianom Bearom-McLardom, sa nezaobišlo bez zvodnej kreácie. Ratajkowski v nej odhalila svoje ukážkové telo a pod elastickou láskou vystavila veľa nahej kože.

Nebolo to však jediné, čo si mohli fotografi všimnúť. Brunetka, ktorá sa objavila napríklad vo filmoch Stratené dievča alebo Som sexy, si totiž na pažu nechala čiernou tužkou zvečniť odkaz pre producenta Harveyho Weinsteina. „Poj.. sa, Harvey,“ znel nápis na jej obnaženej koži.

Herec a režisér
		Sebastian Bear-McClard a
		jeho...
Spevák The
		Weeknd.
+2Manželia Jackie Sandler
		a Adam Sandler
		na...

Ratajkowski tak reagovala na súdnu dohodu, ktorú slávny filmový producent obvinený zo sexuálneho obťažovania a dokonca znásilnenia uzavrel so svojimi obeťami. Podľa informácií New York Times vyplatí obetiam takmer 25 miliónov dolárov. Celú sumu však pokryjú poisťovne a Weinstein nezaplatí nič zo svojho majetku. Zároveň nebude nútený priznať akékoľvek pochybenie. Niektoré obete vyjadrili nespokojnosť s takýmto vývojom situácie, ale zároveň tvrdia, že inej cesty niet.

Ratajkowski sa často angažuje v diskusiách o ženách, o ich práve na vyjadrenie sexuality bez toho, aby boli vnímané ako objekty a utláčané mužmi. Jej manžel ju v jej rozhodnutiach a „politických“ gestách zjavne podporuje.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #sexy #odkaz #Harvey Weinstein #Emily Ratajkowski
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pamäť si uchováte sviežu vtedy ak budete meniť svoje návyky.
Dovolenka, ktorá vám zostala z minulého roka...

+ Neustále diéty vám spôsobia náhlu zmenu hmotnosti, žiaľ k horšiemu.
Prihlásite sa na online vyučovanie...