Sranda musí byť! Hayek aj Byrne si užili fotenie, takto sa bláznili s kolegami

17.12.2019 00:00

Ak funguje medzi hercami chémia a dobré vzťahy už na pľaci, zväčša sa to odrazí aj na úrovni filmu. Môžeme teda dúfať, že novinka Like a Boss bude stáť za to.

Zľava: Herečka Salma Hayek, Jennifer Coolidge,...
Zľava: Herečka Salma Hayek, Jennifer Coolidge, Tiffany Haddish, Billy Porter a Rose Byrne spoločne na fotostretnutí k filmu Like a Boss.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Počas uplynulého víkendu sa v New Yorku stretli hereckí predstavitelia komediálnej snímky, ktorá sa odohráva vo svete beauty priemyslu kozmetiky a skrášľovacích produktov. Hlavné úlohy tvorcovia zverili herečkám Rose Byrneovej a Tiffany Haddishovej. Na stretnutí s médiami ich však doplnili aj hviezdy ako Billy Porter, Salma Hayek či Jennifer Coolidge.

Herečky (zľava)
		Tiffany Haddish, Salma Hayek
		a...
Zľava: Herci Billy
		Porter, Rose Byrne,
		Jennifer...
+3Herec Billy Porter na
		predstavení filmu Like
		a...

Podľa záberov spred objektívu je jasné, že herecké hviezdy si naozaj dobre rozumejú. Fotografom pózovali, robili grimasy aj opičky, no najmä si to užívali.

Pozornosť upútal aj fakt, že Byrne a jej kolegyňa Haddish si vzali na seba podobnú kreáciu – nohavicový overal a nohavicový kostým s variáciou na potlač kohútej stopy. Mexická hviezda Hayek tentoraz trochu utlmila svoj výrazný a dekoratívny štýl a stavila na čiernu farbu.

Herečka Rose Byrne.
Herečka Rose Byrne. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Zahanbiť sa, samozrejme, nenechal Billy Porter, ktorého módny štýl zaradila nedávno agentúra Associated Press do výberu najväčších trendsetterov desaťročia. Hviezdy na fotostretnutí si môžete pozrieť v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Billy Porter #humor #premiéra #Rose Byrne #Salma Hayek #Tiffany Haddish #vzťah
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku