Blondínky v čiernom bodovali! Zellweger ako labuť, ešte pôvabnejšia bola Thurman

09.01.2020 15:40

Newyorský filmový svet má za sebou ďalší galavečer. Rozdali počas neho ceny National Board of Review Awards a ozdobili ho mnohé známe dámy. Zhodou okolností tentoraz najmä v čiernej farbe.

Herečka Renee Zellweger na vyhlásení cien...
Herečka Renee Zellweger na vyhlásení cien National Board of Review Awards. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Stávka na klasiku – tak by sa dala nazvať voľba hviezd, ktoré prijali pozvanie na slávnostný večer. Ocenená Renee Zellweger, ktorá si po zisku Zlatého glóbusu pripísala na konto ďalší triumf, si obliekla model čiernych puzdrových šiat na jedno rameno. A vyzerala veľmi sošne a pôvabne.

Hoci jej kolegyňa Uma Thurman volila ešte jednoduchší model košeľových šiat, táto voľba sa tiež vyplatila. Plavovláska známa napríklad z filmov Kill Bill či Pulp Fiction totiž dlho nevyzerala tak prirodzene a jednoducho pôvabne ako v stredajší večer.

Herečka
		Salma Hayek prišla v metalických
		šatách...
Režisérka
		Melina
		Matsoukas.
+8Herec Daniel Craig
		reprezentoval film Na
		nože!.

Aj herečka Lupita Nyong'o, ktorá sa mimochodom večer predtým rozhodla pre krikľavú zelenú róbu Valentino, tentoraz zmiernila farebnosť. Čierne šaty v jej prípade však obohatil flitrovaný dezén materiálu.

Šesťdesiatnička Jamie Lee Curtis, ktorá prišla reprezentovať snímku Na nože! spoločne s kolegom Danielom Craigom, bola dámou v nohavicovom overale. Áno, neprekvapujte sa, tiež v čiernom.

Herečka Uma Thurman.
Herečka Uma Thurman. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Slávnostný večer však nebol len o móde, ale najmä o filmových oceneniach. Okrem spomenutej Zellwegerovej sa z priazne a ocenenia tešila aj herečka Kathy Bates, režisérka Melina Matsoukas či herec Adam Sandler alebo režisér Quentin Tarantino. Výnimočný prínos prisúdili Robertovi De Nirovi, Al Pacinovi a Martinovi Scorsesemu, ktorých spojil film Ír.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Uma Thurman #Renée Zellweger #krása #čierna #ceny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Na bolesť hrdla určite zaberie kloktanie šalviového čaju, nezabudnite.
Dostanete možnosť na zmenu...