Cibulková na Plese: Najprv sa bielej na šatách bála, verní ju vraj nesklamali

13.01.2020 00:00

Hoci išlo o dvadsiaty ročník, tenistka Dominika Cibulková sa na Plese v opere objavila vôbec prvýkrát. Na svoj debut sa obliekla do bielej kreácie. Dôverovala svojmu tímu.

Bývalá tenistka Dominika Cibulková v šatách od...
Bývalá tenistka Dominika Cibulková v šatách od Lukáša Kimličku a jej manžel Michal Navara. Autor: ORANGE

„Môjho stylistu, slovenského návrhára Lukáša Kimličku, ktorý mi robil šaty a teda som vedela, že som v rukách tých najlepších. Po pár skúškach sme mali šaty,“ uviedla na margo bielej kreácie, v ktorej sa objavila v priestoroch historickej budovy Opery SND.

„Bola som z bielej trošku nervózna, ale chalani, a teda Lukáš, povedali, že keď ide žena prvýkrát na takúto udalosť mala by byť v bielom, že je taký protokol. Tak sme sa ho snažili dodržať. Ako hovorím mala som trochu z toho strach, ale chalani to výborne zvládli a som s tými šatami naozaj spokojná,“ komentovala Cibulková, ktorá je už v piatom mesiaci tehotenstva.

Herečka Lucia
		Hurajová na 20. ročníku Plesu
		v...
Beáta Danglová,
		manželka herca a režiséra
		Dana...
+98Modelka Alexandra
		Gachulincová v šatách
		od...

Napriek tomu si však večer užila. „Som živý a akčný človek, takže toto je spestrenie toho tehotenstva a je všetko v poriadku,“ skonštatovala.

Cibulková má vlastnú nadáciu a je angažovaná v otázkach pomoci iným. Aj preto pre ňu vraj akcia ako je Ples v opere má zmysel. „Myslím si, že je naozaj dôležité, aby sme to robili. Vždy hovorím, mala som to šťastie a osud mi nadelil, že naozaj môžem pomáhať druhým a veľmi rada to robím.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#šaty #Ples v opere #Dominika Cibulková #charita
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na lieky, ktoré máte predpísané od lekára, pomôžu vám.
Neviete sa rozhodnúť pre kúpu správneho...

+ Prechladnete, a to len z toho dôvodu, že sa nesprávne obliekate.
Nedôverujte ľuďom, ktorých...