Selena Gomez na premiére prekvapila! Pozrite sa, obliekla si vari stan?!

14.01.2020 00:00

Ani stávka na luxusnú módu nemusí byť vždy zárukou úspechu. Dôkazom je aj speváčka a herečka Selena Gomez na nedávnej víkendovej premiére.

Speváčka a herečka Selena Gomez na premiére...
Speváčka a herečka Selena Gomez na premiére filmu Dolittle. V kreácii Givenchy Haute Couture. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Slávna brunetka zavítala na premietanie novinky Dr. Doolittle a okamžite upútala pozornosť médií. Niet ani divu, v USA patrí Gomez medzi najsledovanejšie celebrity a jeden čas bola tiež najsledovanejšou hviezdou Instagramu.

V sobotňajšie popoludnie v Los Angeles však bývalá priateľka Justina Biebera zaujala aj výberom róby, ktorú si obliekla na slávnostný event. Išlo o spojenie ružového roláka z jemného kašmíru a masívnej sukne z hodvábneho dišesu z kolekcie Givenchy Haute Couture.

Speváčka a herečka Selena Gomez na premiére...
Speváčka a herečka Selena Gomez na premiére filmu Dolittle.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Značka, ktorá obliekala na svadobný deň aj (ešte stále) vojvodkyňu Meghan, má dlhoročnú tradíciu a je známa lxusunými kreáciami. V tomto prípade však voľba Gomezovej nepatrila k tým najvydarenejším.

Experimenty sa nie vždy vyplatia, čo poviete? Brunetka vyzerala skôr akoby pristála na červenom koberci s vlastným padákom. Alebo to bol skôr vlastný stan?

Rami Malek,  Selena Gomez a Robert Downey Jr....
Selena Gomez  na premiére filmu Dolittle.
+3Selena Gomez  na premiére filmu Dolittle.
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku