Dvojitý zásah mimo! Hřebíčkovú neprehliadol nik: Ale čo si to vlastne obliekla?

Keď sa česká herečka Petra Hřebíčková objavila na bratislavskej premiére filmu Príliš osobná známosť v striebornom asymetrickom tope, dočkala sa slušnej dávky kritiky domácich médií.

19.01.2020 11:05
Herečka Petra Hřebíčková na bratislavskej... Foto: NUNEZ NFE
Herečka Petra Hřebíčková na premiére filmu Príliš osobná známosť. Herečka Petra Hřebíčková na bratislavskej premiére filmu Príliš osobná známosť.

Poviete si, nie vždy to vyjde na jednotku. A konieckoncov, sympatická blondínka, ktorá stvárnila v novom filme scenáristky Evity Twardzik Urbaníkovej a režisérky Marty Ferencovej hlavnú úlohu, vyzerala, že sa cíti v modeli skvelo. Lenže, potom prišla pražská premiéra. A o náhodách hovoriť nemožno.

Hřebíčková má zjavne rada kreácie, ktoré sa veľkej obľuby či masového nadšenia verejnosti nedočkajú. A opatrní s hodnoteniami by pri nich nepochybne boli aj módni kritici.

Česká herečka Petra Hřebíčková na premiéra... Foto: JHPhoto / rofimedia
Česká herečka Petra Hřebíčková na premiéra filmu Príliš osobná známosť v Prahe. Česká herečka Petra Hřebíčková na premiéra filmu Príliš osobná známosť v Prahe.

Plavovláska sa v Prahe objavila v asymetrických šatách na jedno rameno z materiálu, ktorý nápadne štruktúrou a kvalitou pripomínal práve strieborný „alobal“ z Bratislavy. Tentoraz poňala garderóbu v slávnostnejšom duchu a top s nohavicami vystriedali spoločenské šaty.

Herečka
		Petra Hřebíčková na bratislavskej...
Manželia
		Alexandra Novotná a Vilo Rozboril...
+13Manželia Mária a Jozef
		Banášovci.

Samozrejme, vždy je základom, aby sa vo zvolených šatách cítila najlepšie ich nositeľka. Ako zástupkyňa hereckej brandže, ktorá sa často postaví pred objektívy a objavuje v médiách, by však Hřebíčková možno mala zauvažovať nad nejakým schopným poradcom či štylistom.

Čo si myslíte o jej šatách vy?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #vkus #trend #šaty #premiéra #Petra Hřebíčková

+ Neutekajte pred problémami, riešte ich hneď inak vás rozbolí hlava.
V práci vás dnes budú prenasledovať samé...

+ Nezahrávajte sa so svojim zdravím, môžete si naozaj ublížiť.
Neznižujte sa na úroveň svojich kolegov, ukážte, že...