Exmanželia Pitt a Aniston spolu! Získali cenu, ich fotky okamžite vyvolali ošiaľ

20.01.2020 06:15, aktualizované: 09:47

Slávnostný galavečer vyhlásenia cien americkej hereckej asociácie mal mnoho víťazov, ale niet pochýb, že predné miesta na webových stránkach si uchmatla niekdajšia slávna hollywoodska dvojica.

Herec Brad Pitt a herečka Jennifer Aniston si...
Herec Brad Pitt a herečka Jennifer Aniston si navzájom gratulujú v zákulisí cien SAG Awards.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Emma McIntyre / Getty images / Profimedia

Reč je o exmanželoch – herečke Jennifer Anistonovej a hercovi Bradovi Pittovi. Na nedeľňajšom gala sa obaja hollywoodski herci tešili zo zisku výnimočnej cena za svoje herecké umenie. Kým v prípade Anistonovej to bola odmena od jej kolegov za výkon v seriáli The Morning Show, Pitta podobne ako na Zlatých glóbusoch ocenili za výkon vo filme Vtedy v Hollywoode.

Ich prítomnosť si „vychutnávali“ aj kamery. Keď Pitt ďakoval za svoju cenu, pridal vtipnú poznámku, že toto ocenenie „si budem musieť pridať na môj profil na Tinderi“. Kamery okamžite zoomovali na jeho exmanželku, ktorá sa veselo smiala a tlieskala mu. Neskôr potom kamery pristihli herca v zákulisí v momente, keď cenu získala Jennifer. Zostal stáť pred televíznou obrazovkou, kde sa premietal priamy prenos a nadšene sa prizeral, ako sa jeho bývalá manželka teší z ocenenia.

Herečka Jennifer Aniston s cenou SAG za výkon v...
Herečka Jennifer Aniston s cenou SAG za výkon v seriáli The Morning Show, Brad Pitt so soškou za výkon vo vedľajšej úlohe vo filme Vtedy v Hollywoode.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Hoci bývalí partneri sa nestretli pri fotostene pri pózovaní s cenami, v zákulisí ich objektívy zachytili spolu. Aniston prišla Pittovi zagratulovať a rovnako sa dočkala aj ona blahoželania od neho. Hoci šlo len o moment trvajúci zhruba minútu, médiá okamžite zareagovali a zábery sa objavili naozaj všade. Zatienili aj mená ďalších víťazov večera, medzi ktorými sa objavila napríklad Renee Zellweger, Phoebe Waller-Bridge či Rachel Brosnahan.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I’M NOT GETTING OVER THIS NEVERRRRRRRR #bradpitt #jenniferaniston #sagawards @hollywoodreporter

Príspevok, ktorý zdieľa Brad + Jen (@anistonpitt),

Aniston je známa tým, že s Pittom vychádza dobre. Dokonca dávnejšie povedala, že s oboma svojimi manželstvami je spokojná. „Podľa môjho osobného názoru boli obe moje manželstvá veľmi úspešné,“ uviedla pred časom. „A keď sa blížili ku koncu, bola to voľba, ktorú sme spravili, lebo sme chceli byť aj naďalej šťastní. A niekedy šťastie už nedokáže existovať v takomto zväzku,“ vyhlásila vtedy v rozhovore.

Herečka
		a speváčka Jennifer Lopez prišla
		v...
Herečka
		Lupita Nyong´o v kreácii Louis
		Vuitton.
+47Herečka Danai Gurira v
		šatách Mugler.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#SAG Awards #Jennifer Aniston #dvojica #Brad Pitt
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...