Sedemdesiat? Seržantke Ripleyovej by ste ich nehádali, vyzerá fakt skvelo!

V Hollywoode by ste našli niekoľko zrelých dám, ktorých vek sa zdá byť skôr science-fiction než realitou. A to aj bez toho, aby trávili týždne pod skalpelom plastického chirurga.

22.01.2020 00:00
3
Herečka Sigourney Weaver sa objavila na... Foto: SITA/AP, Christophe Ena
Herečka Sigourney Weaver sa objavila na prezentácii kolekcie Dior Haute Couture v Paríži. Herečka Sigourney Weaver sa objavila na prezentácii kolekcie Dior Haute Couture v Paríži.

A tento prípad platí aj pre jednu z legiend filmového plátna a priekopníčku hrdiniek akčného žánru ako seržantka Ripley vo vesmírnom horore Votrelec – herečku Sigourney Weaverovú. Americká herečka oslávila už 70. narodeniny, no keď sa objavila v pondelok popoludní na prehliadke ateliéru Dior Haute Couture, mnohí by jej hádali o dvadsať menej.

Vysoká brunetka patrila so svojimi sošnými pôvabmi vždy k ozdobám červeného koberca. Na prehliadku francúzskej značky dorazila v elegantnej čierno-bielej kombinácii a nechala vyniknúť svoju prirodzenosť.

Herečka
		Uma Thurman a jej syn Levon Thurman-Hawke.
Influencerka a moderátorka Alexa Chung.
+4Herečka Uma Thurman
		pózuje pred prehliadkou...

Hoci na filmovom plátne ju diváci dlhšie vidieť nemohli, nie je to tým, že by sa rozhodla ísť definitívne do dôchodku. Konieckoncov, bude to práve rok 2020, keď by sa herečka mala znovu vrátiť na plátna kín.

Do kín sa totiž vráti pokračovanie úspešnej duchárskej komédie Krotitelia duchov, v ktorej si Weaver zopakuje rolu Dany Barrettovej. O rok neskôr by mal mať potom premiéru dlhoočakávaný Avatar 2 od Jamesa Camerona, po ktorom bude nasledovať aj tretie pokračovanie v roku 2023. Vo všetkých by sa Weaver mala objaviť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
3 debata chyba
Viac na túto tému: #vek #Sigourney Weaver #sedemdesiat #pôvab #haute couture #Christian Dior

+ Nie je hanbou sa v ťažkých chvíľach porozprávať s terapeutom.
Strata starej práce vám pomôže rozšíriť obzory a...

+ Dnes vás stretne znamenie, ktoré vám povie akým smerom sa máte uberať.
Mali by ste sa starať viac o seba ako o...