Sedemdesiat? Seržantke Ripleyovej by ste ich nehádali, vyzerá fakt skvelo!

22.01.2020 00:00

V Hollywoode by ste našli niekoľko zrelých dám, ktorých vek sa zdá byť skôr science-fiction než realitou. A to aj bez toho, aby trávili týždne pod skalpelom plastického chirurga.

Herečka Sigourney Weaver sa objavila na...
Herečka Sigourney Weaver sa objavila na prezentácii kolekcie Dior Haute Couture v Paríži. Autor: SITA/AP, Christophe Ena

A tento prípad platí aj pre jednu z legiend filmového plátna a priekopníčku hrdiniek akčného žánru ako seržantka Ripley vo vesmírnom horore Votrelec – herečku Sigourney Weaverovú. Americká herečka oslávila už 70. narodeniny, no keď sa objavila v pondelok popoludní na prehliadke ateliéru Dior Haute Couture, mnohí by jej hádali o dvadsať menej.

Vysoká brunetka patrila so svojimi sošnými pôvabmi vždy k ozdobám červeného koberca. Na prehliadku francúzskej značky dorazila v elegantnej čierno-bielej kombinácii a nechala vyniknúť svoju prirodzenosť.

Herečka
		Uma Thurman a jej syn Levon
		Thurman-Hawke.
Influencerka a moderátorka Alexa
		Chung.
+4Herečka Uma Thurman
		pózuje pred
		prehliadkou...

Hoci na filmovom plátne ju diváci dlhšie vidieť nemohli, nie je to tým, že by sa rozhodla ísť definitívne do dôchodku. Konieckoncov, bude to práve rok 2020, keď by sa herečka mala znovu vrátiť na plátna kín.

Do kín sa totiž vráti pokračovanie úspešnej duchárskej komédie Krotitelia duchov, v ktorej si Weaver zopakuje rolu Dany Barrettovej. O rok neskôr by mal mať potom premiéru dlhoočakávaný Avatar 2 od Jamesa Camerona, po ktorom bude nasledovať aj tretie pokračovanie v roku 2023. Vo všetkých by sa Weaver mala objaviť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vek #Sigourney Weaver #sedemdesiat #pôvab #haute couture #Christian Dior
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku