Páriky na Grammy? Jonasovské manželky bodovali, jedna v mini, druhá naostro

27.01.2020 11:00

Nedeľňajšie vyhlásenie cien Grammy bolo výnimočné možno aj tým, že sa na ňom objavilo množstvo zamilovaných párov. Prím však hrali tri manželky s jedným priezviskom - dámy Jonasové.

Nick Jonas a jeho manželka Priyanka Chopra,...
Nick Jonas a jeho manželka Priyanka Chopra, ktorá prišla v šatách Ralph & Russo Couture. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Áno, reč je o polovičkách hudobného súrodeneckého tria Jonas Brothers. Všetci traja bratia priviedli na slávnostný ceremoniál svoje zákonité manželky.

Nick
		Jonas a jeho manželka Priyanka
		Chopra,...
Speváčka
		Billie Eilish prišla v modeli z
		dielne...
+45Speváčka FKA Twigs v
		modeli Ed
		Marler.

Prekvapiť to asi neprekvapilo nikoho – veď trio dám sa už objavilo aj v dvoch videoklipoch kapely a zdá sa, že manželská láska je pre bratov Jonasovcov jednou z najdôležitejších hodnôt. V nedeľu večer však bolo dôležité aj príťažlivo vyzerať a o to sa snažili nielen bratia, ale aj dámy ich srdca.

Joe Jonas a jeho manželka Sophie Turner, ktorá...
Joe Jonas a jeho manželka Sophie Turner, ktorá prišla v kreácii Louis Vuitton. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Kým herečka Sophie Turner, ktorá je vydatá za Joe Jonasa, zvolila výrazný minimodel Louis Vuitton odhaľujúci jej nohy, ešte viac sa odviazala jej švagriná Priyanka Chopra. Americko-indická herečka, ktorej manželom je Nick Jonas, si totiž obliekla kreáciu s poriadne hlbokým výstrihom od Ralph & Russo Couture. A zjavné bolo jedno, spodná bielizeň sa pod tieto šaty nevmestila.

Kevin Jonas a jeho manželka Danielle Jonas.
Kevin Jonas a jeho manželka Danielle Jonas. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Najklasickejší, ale zároveň aj najelegantnejší look potom predviedla manželka najstaršieho z bratov Kevina Jonasa – Danielle Jonas. Zvolila vyšívanú veľkolepú róbu bez ramienok a s vyšším rozparkom. Ktorej z dám to pristalo najviac? Môžete sa rozhodnúť v našej ankete. Vyššie si tiež pozrite galériu módy 'dalších hudobných hviezd.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Sophie Turner #Priyanka Chopra #Nick Jonas #Jonas Brothers #Joe Jonas #Grammy #Danielle Jonas
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku