Mama Lively s bujným dekoltom na premiére: 3 deti? Sme nad limitom!

29.01.2020 05:00

Vždy patrila medzi príťažlivé dámy a trojnásobné materstvo jej ešte pridalo na atraktivite. Teda aspoň v očiach tých, ktorí obdivujú ženské krivky a bujné proporcie.

Herečka Blake Lively predviedla na premiére...
Herečka Blake Lively predviedla na premiére bujný dekolt. Autor: SITA/AP, Greg Allen

Reč je o herečke Blake Livelyovej, ktorá sa v pondelok večer objavila na slávnostnej premiére novinky The Rhythm Section v New Yorku. V čiernych zamatových šatách obopínajúcich postavu, ktoré odhaľovali jej ramená a dekolt, bola neprehliadnuteľná. Určite aj pre kyprejšie materské krivky, ktorými momentálne disponuje.

Lively predstavila novinárom filmovú novinku spoločne s hercom Judom Lawom, ktorý si vo filme zahral. Spoločnosť jej však robila aj blízka rodina – mama Elaine a sestra Robyn.

Herečka Blake
		Lively.
Blake Lively a Jude Law
		predstavili
		verejnosti...
+1Herec Jude Law na
		premiére novinky The
		Rhythm...

Zhruba pred polrokom sa hollywoodska kráska stala piatykrát matkou. Už tretieho potomka porodila manželovi – hercovi Ryanovi Reynoldsovi. Na jeho adresu, aj v tomto prípade ide o dcérku, sa vyjadrila v rozhovore pre reláciu Good Morning America.

„Je to ako ísť z čísla dva na tri tisíc. Máme tak veľa detí, sme rozhodne na limitom. Ľudia, ktorí tvrdia, že mať tri deti namiesto dvoch je to isté, sú mimo. Určite nemajú doma troch potomkov. Poviem vám, je to šialené,“ uviedla polovážne a polohumorom Lively.

S manželom Reynoldsom vychovávajú už dcérky James a Inez. Meno tretieho dievčatka zatiaľ verejnosti neoznámili.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sexy #premiéra #materstvo #krivky #krása #Blake Lively
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku