Lindsey Vonn ozdobí slávny ples vo Viedni. Garde? Predsa 87-ročný milionár

30.01.2020 08:20

Slávna americká lyžiarka Lindsey Vonn bude tento rok tvoriť tradičný hviezdny ženský doprovod podnikateľovi Richardovi Lugnerovi na viedenskom Plese v opere, ktorý sa koná 20. februára. Informovala o tom dnes agentúra APA.

Lyžiarka Lindsey Vonn predviedla svoje ukážkové...
Lyžiarka Lindsey Vonn predviedla svoje ukážkové nohy. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Tridsaťpäťročná Vonnová je najúspešnejšou pretekárkou v alpskom lyžovaní v histórii svetových pohárov. V rôznych disciplínach ich do vlaňajšieho ukončenia kariéry vyhrala 82.

Teraz dostane príležitosť predviesť pohybovú zdatnosť a koordináciu na tanečnom parkete po boku 87-ročného Lugnera, ktorý v minulosti na zrejme najslávnejší ples pozval mnoho celebrít, medzi nimi dámy ako Ivana Trumpová, Claudia Cardinale, Pamela Anderson, Kim Kardashian alebo vlani Elle Macpherson.

Trojnásobná olympijská víťazka Vonn, ktorý je teraz zasnúbená s obrancom hokejového klubu New Jersey Devils P.K. Subbanom, už má za sebou štvorročné manželstvo s bývalým reprezentačným kolegom Thomasom Vonnom, a tiež vzťah so slávnym golfistom Tigerom Woodsom.

Témou tohtoročného Plesu v opere má byť Kráľovná noci, postava zo slávnej Mozartovej opery Čarovná flauta. Súčasťou otváracieho predtancovania má byť prvýkrát homosexuálny pár.

Do tanca debutantiek sa prihlásili nemecké študentky Sophie Grau a Iris Klopfer, ktoré si spoločne zatancujú waltz medzi ďalšími 143 tanečnými pár­mi.

#Viedeň #Richard Lugner #Ples v opere #Lindsey Vonn
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si príjemný ranný kúpeľ a obohaťte svoju pokožku o hydratáciu.
Nová pracovná ponuka stojí hneď...

+ Chorôb sa obávať nemusíte, ste zdravý ako rybička.
V práci vás veľmi potrebujú, myslite na kariérny...