Prešlo skoro 30 rokov a ony stále vyzerajú skvelo! Thelma & Louise bodovali

Takmer tridsať rokov uplynulo už od vzniku filmu Thelma & Louise. Jeho hlavné predstaviteľky sa zišli na špeciálnom premietaní.

30.01.2020 00:00
Herečky Susan Sarandon (vľavo) a Geena Davis... Foto: SITA/AP, Greg Allen
Kering's Women in Motion Program Special Screening Herečky Susan Sarandon (vľavo) a Geena Davis spoločne na špeciálnom premietaní filmu Thelma & Louise.

Snímka, ktorá oslovila kritikov aj divákov a ktorú mnohí považujú za jednu z najvýznamnejších v rámci zobrazenia autentických silných ženských charakterov na filmovom plátne, sa dočkala špeciálneho premietania pod záštitou luxusnej spoločnosti Kering. Nechýbali, samozrejme, ani hlavné predstaviteľky – herečky Susan Sarandon a Geena Davis.

Herečky Susan
		Sarandon (vľavo) a Geena Davis sa...
Herečka Diane Kruger
		prišla v šatách z dielne...
+2Herečka Geena Davis na
		špeciálnom premietaní...

Obe dámy aj dnes, hoci už prekročili šesťdesiatku (Davis, 64) a sedemdesiatku (Sarandon, 73), vyzerajú stále veľmi príťažlivo a nechýba im šarm. Potvrdili to aj pri spoločnom pózovaní fotografom, na ktoré sa obe nahodili do čiernej farby.

Kým Sarandon zostala verná svojmu nohavicovo-kostýmovému looku, ktorý zvyčajne u nej vídať v posledných rokoch, jej kolegyňa sa obliekla do modelu elastických šiat z čiernej čipky. A nechala vyniknúť svoju stále udržiavanú figúru.

Špeciálne premietanie si nenechali ujsť ani mnohé známe osobnosti, medzi nimi napríklad herečka Diane Kruger. Tá vzdala poctu kultovému filmu z roku 1991 svojsky, k ružovým šatám Prabala Gurunga si totiž vzala kabelku s vyobrazením filmového plagátu k Thelme & Louise.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Thelma & Louise #Susan Sarandon #premietanie #hviezdy po rokoch #Geena Davis

+ Trávite príliš veľa času za počítačom a mobilom, ničíte si zrak.
Zamlčať dôležité veci nie je v poriadku, pravda...

+ Nebojte sa otehotnieť, správny čas nebude nikdy.
Budete mať veľa práce a opäť vám nepríde nikto pomôcť....