Zaľúbená Drobná so Šebom, Alagič v mini a Habera... na žúre Superstar nechýbali!

30.01.2020 15:42

A je to tu znova! Už o pár týždňov sa na televízne obrazovky vráti spevácky fenomén menom Superstar. Súťažno-zábavná šou prinesie niekoľko zmien a pár ich predstavili tvorcovia aj na párty v stredu večer.

Speváčka Emma Drobná, ktorej kariéra tiež...
Speváčka Emma Drobná, ktorej kariéra tiež odštartovala víťazstvom v Superstar, prišla aj s partnerom Filipom Šebom. Autor: Peter Zakovic

Pred štartom projektu sa zástupcovia televízie Markíza rozhodli zorganizovať veľkolepý žúr v jednom z nočných barov v Bratislave. Okrem tvárí projektu, samozrejme, nechýbali ani hviezdy predchádzajúcich ročníkov či niekdajšie víťazky.

Moderátorka Jasmina Vrbovská
		Alagič.
Päťčlenná porota šou Superstar - zľava:
		Marián...
+36Speváčka Emma Drobná,
		ktorej kariéra
		tiež...

Pozornosť si ukradla pre seba napríklad Emma Drobná, ktorá patrí pravdepodobne medzi najúspešnejšie hviezdy z hudobného formátu. Niekdajšia víťazka počas večera zaspievala, aby sa potom mohla venovať svojmu partnerovi – športovcovi Filipovi Šebovi.

Medzi hosťami sa objavila aj víťazka zatiaľ poslednej Superstar Tereza Mašková, ktorá na akciu mierila rovno z koncertu na Bratislavskom hrade. Staršiu generáciu superstaristov zastúpil napríklad Tomáš Bezdeda či Peter Cmorik.

Päťčlenná porota šou Superstar - zľava: Marián...
Päťčlenná porota šou Superstar - zľava: Marián Čekovský, Patricie Pagáčová, Monika Bagárová, Pavol Habera a Leoš Mareš.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: TV Markíza

Novinkou aktuálneho ročníka je bohatšia zostava porotcov, z čísla štyri bude päťka. Jedinou stálicou v nej zostal Pavol Habera, ktorému je už talentový program zjavne súdený. Medzi nováčikmi bude Marián Čekovský či česká herečka Patricie Pagášová a speváčka Monika Bagárová. V prípade tej poslednej platí, že sama súťaž absolvovala. Kým kedysi ju Habera hodnotil, teraz sa posadí vedľa neho.

Adela Vinczeová a jej niekdajší kolega zo...
Adela Vinczeová a jej niekdajší kolega zo Superstar Leoš Mareš. Ten sa teraz vracia v úlohe porotcu. Autor: TV Markíza

Posledným členom poroty je český moderátor Leoš Mareš, pre ktorého je Superstar tiež srdcovkou. Kedysi ju moderoval, na čo si spoločne v stredu večer zaspomínal aj s Adelou Vinczeovou. Tentoraz bude porotcom. „Sme komplexní a to nás vystihuje. Navyše je nás nepárny počet, čo je dobré pri hlasovaní. Uvidíme, ako to bude vyzerať v televízii, pretože skúsenosť divákov s päťčlennou porotou zatiaľ chýba. Každopádne sme robili maximum, aby to vyzeralo fajn," uviedol pre médiá Mareš.

Moderátorka Jasmina Vrbovská Alagič.
Moderátorka Jasmina Vrbovská Alagič. Autor: TV Markíza

Stredajšiu párty si prišli užiť mnohé známe tváre, či už z oblasti hudby alebo televízneho sveta seriálov a reality-šou. Medzi hosťami sa objavila napríklad Beáta Dubasová, Mirka Luberdová, modelky Linda Nývltová a Alexandra Gachulincová či herci z Oteckov Marek Fašiang a Braňo Deák. Večerom sprevádzala Jasmina Alagič Vrbovská . Všetkých si môžete pozrieť v našej bohatej galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#žúr #Tereza Mašková #Superstar #Pavol Habera #párty #osobnosti #Monika Bagárová #Leoš Mareš #Emma Drobná
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku