Po mesiacoch prvýkrát spolu na verejnosti! Biel a Timberlake strúhali úsmevy

05.02.2020 00:00

Objavilo sa množstvo dohadov o tom, že medzi hollywoodskymi manželmi Jessicou Bielovou a Justinom Timberlakeom panujú napäté manželské vzťahy. Dôvodom mali byť fotografie paparazzov, ktoré herca "pristihli".

Spevák a herec Justin Timberlake a jeho...
Spevák a herec Justin Timberlake a jeho manželka Jessica Biel sa objavila prvýkrát spolu na verejnosti od škandálu, ktorý vyvolal domnienky, že dvojica prežíva krízu. Autor: Rodin Eckenroth / Getty images / Profimedia

…teda, aby to bolo vysvetlené jasne. Timberlake nakrúcal novinku a počas prestávky v nakrúcaní ho zachytili objektívy paparazzov v rozhovore s kolegyňou Alishou Wainwrightovou. Drobný detail hneď udrel do očí. Dvojica sa zhovárala a spevák a herec Timberlake držal kolegyňu nežna za ruku.

Napriek tomu, že podozrenie sa objavilo okamžite, ženáč Timberlake okamžite poprel, že by medzi ním a jeho kolegyňou bol viac než kamarátsky vzťah. A jeho polovička, krásna Jessica Biel, jeho slová podporila.

Zľava: Herec Matt
		Bomer, herečka Jessica Biel
		a...
Herec Matt
		Bomer.
+6Herečka Erica
		Lugo.

Až do pondelňajšieho večera však manželský pár nevideli spolu na verejnosti. Zmenila to až premiéra tretej série projektu The Sinner, ktorá priniesla pred pár rokmi televízny úspech aj Bielovej. Herečka vzala na premietanie svojho manžela a fotografom poskytli spokojné úsmevy pri spoločnom pózovaní.

Hollywoodsku herečku obliekol na premiéru francúzsky dizajnér Alexandre Vauthier do svojho modelu couture, ktorý však niesol v sebe výraznú „biznis“ estetiku. Možno aj preto, že Biel sa pri treťom „Sinnerovi“ realizovala ako výkonná a hlavná producentka.

Herečka Jessica Biel prišla na premiéru v...
Herečka Jessica Biel prišla na premiéru v kreácii Alexandre Vauthier Couture. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Kriminálka, v ktorej je až do posledného dielu všetko zamotané, sa vracia s hercom Billom Pulmanom, ktorý stvárňuje inšpektora. Hlavnú rolu okrem neho tentoraz stvárni herec Matt Bomer.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#spolu #seriál #premiéra #Justin Timberlake #Jessica Biel #Alexandre Vauthier
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku