Nežné dievčatko Selena?! Krásna, ale bez pohnutia. Môžu za to šaty!

07.02.2020 12:08

Vyhlásenie cien pre vizážistov aj maskérov si nenechala ujsť vo štvrtok podvečer ani speváčka Selena Gomez. Vyzerala ako dievčatko.

Speváčka Selena Gomez prišla v šatách z dielne...
Speváčka Selena Gomez prišla v šatách z dielne Patou. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

Pôvabná brunetka, ktorej hity si pospevuje celý svet, sa objavila na červenom koberci v nežných šatách z dielne Patou. Ako sa však neskôr ukázalo, krása a mladistvý šarm niečo stoja. Model s odhalenými ramenami nepatril medzi najkomfortnejšie.

Morgan
		Fairchild na vyhlásení cien
		Hollywood...
Speváčka
		Selena Gomez prišla v šatách z
		dielne...
+3Maggie Lawson sa tiež
		objavila na
		šiestom...

Na Instagrame sa objavilo krátke video z ceremoniálu, ktoré urobil Gomezovej vizážista Hung Vanngo. Zachytil na ňom speváčku zosunutú na stoličke a snažiacu sa napiť vody z pohára. „Prečo sedíš takto,“ opýtal sa jej. „Pretože nemôžeme hýbať ramenami,“ kontrovala mu Gomez, ktorá by v prípade, ak by zdvihla ruky, nadvihla aj celé šaty. A odhalila tak viac než sa patrí. Nuž, stáva sa…

Na slávnostnom gala sa objavili aj herečky Morgan Fairchild či Maggie Lawson. Pozornosť však na seba strhla aj Kelly Clarkson. Dvojnásobná mama vyrazila na akciu v čiernych latexových šatách, ktoré obkresľovali jej ženské krivky. Kto by také čosi od „amerického zlatíčka“ čakal…?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

سيلينا لا تستطيع الحركة بسبب فستانها • • #selenagomez #سيلينا_قوميز

Príspevok, ktorý zdieľa ☁️ (@sel.newsarab),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Selena Gomez #šaty #ceny #akcia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku