Súboj v červenej? Šarköziová či Hargašová, v gala ukázali silné stránky

11.02.2020 00:00

Uplynulý víkend bol nesmierne bohatý na spoločenské podujatie. Nielen za oceánom, ale aj na domácej hrude. Jedným z nich bol aj galavečer Krištáľové krídlo.

Moderátorka večera Jarmila Lajčáková-Hargašová...
Moderátorka večera Jarmila Lajčáková-Hargašová počas 23. ročníka oceňovania osobností Slovenska za rok 2019 Krištáľové krídlo. Autor: SITA, Jana Birošová

Po sobotňajších plesoch (Prešporskom aj Česko-Slovenskom) sa ešte časť domácej smotánky musela zúčastniť na vyhlásení výsledkov ankety, ktorá oceňuje osobnosti z rozličných oblastí života. Medzi pozvanými nechýbala ani violončelistka Silvia Šarköziová. Na pódiu sa zase pred divákov ako moderátorka postavila Jarmila Lajčáková-Hargašová. Obe dámy mali čosi spoločné – siahli po populárnom odtieni v spoločenskej móde – po červenej farbe.

Herec Juraj Loj so
		sesternicou na
		Prešporskom...
Moderátorka Karin
		Majtánová s partnerom
		Petrom.
+18Kristína Kocian  a Adam
		Kocian na
		Prešporskom...

V prípade členky Cigánskych diablov išlo o starší model od Jany Pištejovej, v ktorom sa už objavilo niekoľko známych žien. A zdá sa, že konečne prišiel rad aj na známu hudobníčku. Trblietavý červený model s flitrovaným dezénom, vlečkou a odhalenými ramenami predvádzala v priestoroch novej budovy SND.

Speváčka a violončelistka Silvia Šarköziová na...
Speváčka a violončelistka Silvia Šarköziová na cenách Krištáľové krídlo. Autor: SITA, Jana Birošová

Manželka ministra zahraničných vecí večerom sprevádzala a jej voľba tiež padla na červenú farbu. V tomto prípade však išlo o hladký dezén tubovej kreácie s aranžovaným pláštikom a dekoratívnym detailom červenej výšivky. Podobne ako Šarköziová, aj ona zvolila k modelu výrazný červený rúž.

Obe dámy patrili v nedeľu večer medzi ozdoby akcie, kde sa ocenenia dočkalo trinásť slovenských osobností. Vy môžete zahlasovať, ktorej to pristalo viac.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Silvia Šarköziová #Jarmila Lajčáková-Hargašová #gala #červená
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prečistíte si hlavu a zregenerujte svoje fyzické i psychické sily.
Vaša snaha, ktorú v práci...

+ Potrebujete čas pre seba, aby ste vedeli vyriešiť osobné problémy.
Pri varení používajte kvalitné...