Súboj v červenej? Šarköziová či Hargašová, v gala ukázali silné stránky

11.02.2020 00:00

Uplynulý víkend bol nesmierne bohatý na spoločenské podujatie. Nielen za oceánom, ale aj na domácej hrude. Jedným z nich bol aj galavečer Krištáľové krídlo.

Moderátorka večera Jarmila Lajčáková-Hargašová...
Moderátorka večera Jarmila Lajčáková-Hargašová počas 23. ročníka oceňovania osobností Slovenska za rok 2019 Krištáľové krídlo. Autor: SITA, Jana Birošová

Po sobotňajších plesoch (Prešporskom aj Česko-Slovenskom) sa ešte časť domácej smotánky musela zúčastniť na vyhlásení výsledkov ankety, ktorá oceňuje osobnosti z rozličných oblastí života. Medzi pozvanými nechýbala ani violončelistka Silvia Šarköziová. Na pódiu sa zase pred divákov ako moderátorka postavila Jarmila Lajčáková-Hargašová. Obe dámy mali čosi spoločné – siahli po populárnom odtieni v spoločenskej móde – po červenej farbe.

Herec Juraj Loj so
		sesternicou na
		Prešporskom...
Moderátorka Karin
		Majtánová s partnerom
		Petrom.
+18Kristína Kocian  a Adam
		Kocian na
		Prešporskom...

V prípade členky Cigánskych diablov išlo o starší model od Jany Pištejovej, v ktorom sa už objavilo niekoľko známych žien. A zdá sa, že konečne prišiel rad aj na známu hudobníčku. Trblietavý červený model s flitrovaným dezénom, vlečkou a odhalenými ramenami predvádzala v priestoroch novej budovy SND.

Speváčka a violončelistka Silvia Šarköziová na...
Speváčka a violončelistka Silvia Šarköziová na cenách Krištáľové krídlo. Autor: SITA, Jana Birošová

Manželka ministra zahraničných vecí večerom sprevádzala a jej voľba tiež padla na červenú farbu. V tomto prípade však išlo o hladký dezén tubovej kreácie s aranžovaným pláštikom a dekoratívnym detailom červenej výšivky. Podobne ako Šarköziová, aj ona zvolila k modelu výrazný červený rúž.

Obe dámy patrili v nedeľu večer medzi ozdoby akcie, kde sa ocenenia dočkalo trinásť slovenských osobností. Vy môžete zahlasovať, ktorej to pristalo viac.

#Silvia Šarköziová #Jarmila Lajčáková-Hargašová #gala #červená
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Je načase prestať s vašim zlozvykom, škodí to nadmieru vášmu zdraviu.
Skúste investovať rozumne, zúročí sa...

+ Pokúste sa vyhnúť sa stresu v práci aj doma, neprospieva to vášmu zdraviu.
Nerobte unáhlené rozhodnutia vo...