Nemanželskej dcére princa Alberta sa na červených kobercoch páči! Čo deň, to iná róba

12.02.2020 00:00

Na spoločenské podujatia, ktorých sa monacké knieža Albert II. zúčastňuje v USA, ho zvyčajne jeho manželka, kňažná Charlene, nesprevádza.

Po jeho boku nestála ani pred pár dňami, keď sa v Beverly Hills konalo gala podujatie Global Ocean Gala, počas ktorého získal monacký princ cenu za jeho zásluhy v boji za ochranu oceánov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

So proud to be apart of the first Hollywood for the Global Oceans Gala last night in LA alongside my Father. My Father, Prince Albert II of Monaco was honored for his commitment with his foundation @fondationprincealbert2 to act against the environmental dangers threatening our planet and make populations vulnerable. The foundation focuses it’s efforts on domains of action in climate change, biodiversity and water resources and funds initiatives in the fields of research and studies through technological innovation and socially aware practices. The Prince Albert II of Monaco Foundation is taking action to curb the issues of climate change by promoting a sustainable ocean, finding scientific solutions and work with communities to adapt and maintain coral reef conservation, development of marine protected areas, starting the beyond plastic med initiative to fight against plastic pollution, protection of endangered species, promoting and guiding marine sectors towards better strategies for sustainable marine practices, awareness, education and increase knowledge in developing tools of action to protect biodiversity. We must not be ignorant of the dangers we are facing and take action to save our planet today! Thank you to @sharonstone @umathurman @mrodofficial @chrisisaak @macygray @simondepury and @chopard for all your support last night! Dress by @naeemkhannyc Photos by @gettyimages and @davebenett #hollywoodforglobaloceangala #globaloceangala #princealbertofmonaco #monaco #princealbertiiofmonacofoundation #saveourplanet #sustainability #climateaction #fridaysforfuture #oceanpreservation

Príspevok, ktorý zdieľa JazminGraceGrimaldi (@jazmingrimaldi),

Pred objektívmi si zapózoval aj s hollywoodskou hviezdou Sharon Stoneovou, ale aj s inou, oveľa mladšou dámou. Po boku Alberta sa usmievala Jazmin Grace Grimaldi (27), jeho nemanželská dcéra. Ona sama sa fotografiou pochválila na svojom Instagrame. Počas podujatia mala na sebe šaty vo farbe oceánu s hlbokým výstrihom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#ejafoscars

Príspevok, ktorý zdieľa JazminGraceGrimaldi (@jazmingrimaldi),

Usmiata hnedovláska si pózovanie na červených kobercoch užíva a zdá sa, že spoločenské udalosti v USA navštevuje pomerne často. Pár dní po Global Ocean Gala sa už predviedla v inom modeli spoločenkých šiat – Jazmin sa ocitla medzi pozvanými hosťami po-oscarovej párty Eltona Johna.

Jej isntagramový profil, kde ju sleduje niečo vyše 13 000 ľudí, je plný záberov z červených kobercov. Na niekoľkých pózuje aj so svojím partnerom, ktorým je herec a muzikant Ian Mellencamp.

Jazmin Grace Grimaldi  a herec a muzikant Ian...
Jazmin Grace Grimaldi a herec a muzikant Ian Mellencamp na podujatí Princess Grace Awards Gala v New Yorku. Autor: SITA/AP

Princ Albert priznal otcovstvo pre Jazmin Grace Grimaldiovú v roku 2006 s odôvodnením, že chcel chrániť jej totožnosť než dovŕši istý vek. Okrem Jazmin má princ Albert ešte jednu nemanželskú dcéru – Alexandre Grimaldi-Coste (16). Spolu s manželkou, kňažnou Charlene, vychovávajú 4-ročné dvojičky – princeznú Gabriellu a princa Jacquesa.

Josephine Skriver na párty po udeľovaní...
Bleona  na párty po udeľovaní Oscarom, ktorú...
+14Emilie de Ravin  na párty po udeľovaní Oscarom,...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#princ Albert #Monako #Jazmin Grace Grimaldi
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nastal čas na plnenie predsavzatí, ktoré ste si dali do nového roka.
Nevešajte hlavu, využijete všetky...

+ Uvaríte bylinkový čaj a začnete čítať knihu, ktorú ste dostali na Vianoce.
V zamestnaní sa vám bude dariť....