Štíhlu nôžku ukázať! Takto sa Zellweger pohráva s objektívmi fotografov

Od momentu, ako na filmovom festivale v Toronte (september 2019) Renee Zellweger odpremiérovala snímku Judy, je v jednom kole.

29.02.2020 14:00
debata

Stala sa hviezdou festivalov aj mnohých udeľovaní hereckých ocenení. Na tejto vlne záujmu sa už čerstvá držiteľka Oscara vezie doteraz.

Rozžiarila aj hviezdny zoznam hostí počas charitatívnej akcie v Beverly Hills, počas ktorej jej bola udelená cena „Courage Award“ za jej filantropiu a charitatívnu prácu počas jej kariéry. 50-ročná predstaviteľka Judy Garlandovej sa na podujatí ukázala vo skvelej forme.

Renee Zellweger na charitatívnom podujatí  v... Foto: Profimedia
Renee Zellweger Renee Zellweger na charitatívnom podujatí v Los Angeles.

Cenu si prišla prevziať v elegantnej čiernej róbe značky Gucci, model pochádzajúci z kolekcie 2020 bol špeciálne upravený práve pre Renee Zellwegerovú. Horný diel je tvorený čiernou čipkou a sukňa bola zdobená dvoma výraznými rozparkami, vďaka ktorým sa fotografom podarili naozaj sexi zábery slávnej blondínky. Tá zvodne ukázala štíhle nohy práve počas pózovania na červenom koberci.

Paris a Nicky Hiltonové  na charitatívnom... Foto: SITA/AP
Paris a Nicky Hilton Paris a Nicky Hiltonové na charitatívnom podujatí v Los Angeles.

Na podujatí sa ukázali aj sestry Paris a Nicky Hiltonové. Obe volili mini dĺžku šiat na červený koberec, Paris predviedla trblietavý model v odtieni béžovej, zatiaľ, čo jej sestra siahla po bielo-čiernej voľbe s odhaleným dekoltom.

Lisa Rinna a jej manžel Harry Hamlin na... Foto: SITA/AP
Lisa Rinna Lisa Rinna a jej manžel Harry Hamlin na charitatívnom podujatí v Los Angeles.

Na charitatívne podujatia dorazila aj seriálová herečka Lisa Rinna, ktorú sprevádzal manžel, Harry Hamlin. Niekdajšia hviezda seriálu Melrose Place zvolila, podobne ako Zellweger, čierny model.

 Renee Zellweger na charitatívnom podujatí  v...
Nick Jonas, Kevin Jonas a Joe Jonas na...
+2Renee Zellweger na charitatívnom podujatí  v...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Paris Hilton #Renée Zellweger