Magálová v športovom a Kvetka Horváthová... odhalila nohy v krátkych šortkách!

12.06.2020 10:25

Aj spoločenský život a s ním spojené udalosti sa pomaly vracajú do normálu. V priestoroch bratislavského hotela sa uskutočnila vernisáž s portrétmi známych žien, pár z nich dokonca prišlo osobne.

Herečka Kamila Magálová na vernisáži portrétov...
Herečka Kamila Magálová na vernisáži portrétov nominovaných žien v ankete Slovenka roka. Autor: Onereps / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Na prezentácii portrétov nominovaných žien v rámci ankety Slovenka roka sa objavila napríklad herečka Kamila Magálová, ktorá si mohla pozrieť na jednom zo stojanov aj vlastnú podobizeň.

Rozdiel bol síce zjavný, ale ležérny športový imidž, ktorý zvolila herečka na štvrtkové popoludnie, u nej fungoval. Sympatická dáma nasadila svoj povestný úsmev a celkom očividne si užila prvé stretnutie s kolegami na verejnosti po pár mesiacoch prísnych opatrení v rámci koronavírusovej pandémie.

Moderátorka Kveta Horváthová na vernisáži...
Moderátorka Kveta Horváthová na vernisáži portrétov Slovenka roka. Autor: Onereps / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Medzi hosťami akcie sa objavila aj makrízacka moderátorka Kveta Horváthová, ktorá rozhodne vie, ako pritiahnuť pozornosť. Okrem výrazného florálneho vzoru na svojom odeve to boli najmä krátke šortky odhaľujúce Horváthovej nohy. Treba však zároveň pripomenúť, že niekdajšia tvár reality-šou Farma a zároveň moderátorka Telerána je vo skvelej forme.

Štyridsaťtriročná blondínka je v rámci ankety Slovenka roka 2020 nominovaná v kategórii Médiá a komunikácia. Zhodou v okolností v rovnakej kategórii bude o priazeň hlasujúcej poroty bojovať aj novinárka denníka Pravda Helena Dvořáková. Viac čítajte tu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Slovenka roka #Kveta Horváthová #Kamila Magálová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravá strava je základ snažte sa prijímať dostatok živín pre vaše telo.
Práca nie je všetko, nezabúdajte,...

+ Spánok je základ dňa, bez neho budete celý deň vyčerpaný a hladný.
Konečne sa vám začínajú plniť sny,...