Czoborová so svalnatým mužom, tehotná Čírová a... aha, na akciu prišiel aj Kramár!

02.07.2020 13:23, aktualizované: 03.07.2020 11:36

Mnohé známe tváre slovenského šoubiznisu si konečne po mesiacoch bez oficiálnych spoločenských akcií užili letný večer v Bratislave. Prilákalo ich otvorenie novej predajne domácej módnej značky.

Na otvorenie novej predajne prišiel aj herec...
Na otvorenie novej predajne prišiel aj herec Maroš Kramár. Na úvod nevyzeral veľmi prívetivo, po boku Márie Kráľovičovej bol milší. Autor: Onereps / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Medzi hosťami akcie, ktorá sa konala na petržalskej strane Dunaja, sa objavila napríklad tehotná speváčka Mária Čírová. Medzi prítomnými rozhodne vyvolala mierne prekvapenie. Dôvodom bol fakt, že ju sprevádzala celá rodina. Už čoskoro trojnásobná mama totiž okrem manžela Maroša Kachúta priviedla do spoločnosti aj ich dve ratolesti – dcéru Zoe a syna Huga. Na verejnosti sa síce neobjavujú často, ale prvý júlový večer v sparnom hlavnom meste si užívali po boku známych rodičov.

Fitneska
		Zora Czoborová a jej manžel
		Peter...
Herec a
		moderátor Juraj
		Bača.
+10Herec a moderátor Juraj
		Bača v
		"drevorubačskom"...

Do nového obchodného priestoru, v ktorom sa konala aj módna prehliadka, sa prišla pozrieť aj fitneska Zora Czoborová s manželom Petrom. Ten vždy patril medzi fanúšikov posilňovania a zdá sa, že ho to neprešlo. Skôr naopak. Vyzerá, že svoje bicepsy pumpuje minimálne akoby sa pripravoval na zápas v ringu. Czoborová však po jeho boku pôsobí spokojne. Aj ona sama má blízky vzťah k pohybu a športovej aktivite a tak sa nepochybne s Petrom navzájom dopĺňajú nielen partnersky, ale aj svojimi koníčkami.

Speváčka Mária Čírová priviedla celú rodinu....
Speváčka Mária Čírová priviedla celú rodinu. Manžela Maroša Kachúta aj ich dve ratolesti, tretiu privedie na svet už čoskoro. Autor: Onereps / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Platí to nepochybne aj o manželoch Drapákovcoch či viacerých párikoch (napríklad raper Majself s partnerkou Júliou či Johnny Kortis s manželkou), ktoré sa v stredu večer objavili na módnej akcii. Azda najprekvapivejším hosťom večera bol však slovenský herec Maroš Kramár. Najprv relatívne zachmúrený a namosúrený, v spoločnosti herečky Márie Kráľovičovej sa mu však znovu objavil úsmev na tvári.

Pred pár týždňami sa v slovenských médiách a na sociálnych sieťach výdatne riešila kauza okolo sexuálneho „harašenia“ pred kamerami v relácii Inkognito. Kramár sa totiž dotkol prstami pozadia maskérky a to vyvolalo vlnu nevôle mnohých žien. Namiesto toho, aby sa herec za svoje konanie ospravedlnil, prilial olej do ohňa ešte ďalšími vyjadreniami.

Fitneska Zora Czoborová a jej manžel Peter...
Fitneska Zora Czoborová a jej manžel Peter Illiáš na otvorení módneho domu Lombardi. Autor: Onereps / Česká editoriální fotografie / Profimedia

V relácii televízie JOJ bude pritom ďalej pokračovať. „Po mnohých konzultáciách o.i. s dotknutými stranami, ale aj s nezávislými externými odborníkmi konštatujeme, že daná situácia nenaplnila charakter takého konania, ktoré by malo byť sankcionované,“ uviedla v stanovisku PR manažérka relácie Inkognito, Katarína Gajdošíková.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Zora Czoborová #Maroš Kramár #Mária Čírová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zle pripravená zmrzlina môže byť príčinou vašich žalúdočných ťažkostí.
Nebojte sa reklamovať služby, máte...

+ Športové aktivity prenesiete do bežného života a zlepšíte svoj štýl.
V zamestnaní sa nemusíte...