Petra Černocká si tyká s mladistvým vzhľadom! Verili by ste, že má 70?

04.07.2020 00:00

Nielen za veľkou mlákou sa nájdu slávne osobnosti, ktoré akoby mali podpísanú zmluvu s časom na "večnú" mladosť. V susednom Česku sa nepochybne do skupiny stále príťažlivých dám radí aj herečka a speváčka Petra Černocká.

Herečka a speváčka Petra Černocká na akcii v...
Herečka a speváčka Petra Černocká na akcii v Prahe. Autor: JHPhoto / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Aj mladšia generácia veľmi dobre pozná vďaka rozprávkovej komédii Dívka na koštěti slávnu mladú čarodejnicu Saxanu. Českú herečku preslávila v časoch jej mladosti a navždy s ňou zostala spojená. Okrem Saxany však možno s rodáčkou z Prahy pokojne spájať aj mladistvý a energický vzhľad.

Černocká sa pred pár dňami objavila na akcii v hoteli Four Seasons v Prahe a opäť zaujala pôvabom a nestarnúcim lookom. Málokto by pri pohľade na ňu uveril, že minulý rok oslávila okrúhliny – 70 rokov. Tajomstvom jej pôvabu je nepochybne aj aktívny život. A do toho sa určite radia aj spoločenské akcie.

Černocká patrí medzi známe tváre, ktoré si v susednom Česku užívajú návrat do spoločenského života po niekoľkých mesiacoch prísnych opatrení kvôli koronavírusu.

Iba pár dní pred akciou v luxusnom hoteli sa Černocká objavila aj na krste knihy Matky na palici ako jedna z krstných mám a sudičiek. Spoločnosť jej vtedy robila dokonca aj dcéra Bára Vaculíková a vnučka Coco.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzhľad #Saxana #pôvab #Petra Černocká
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu bolesť hlavy spôsobujú viaceré faktory, poraďte sa radšej s odborníkom.
Dávajte si pozor aby ste o...

+ Chodievajte častejšie do prírody, máte nedostatok pohybu.
Pobavia vás v práci klebety, ktoré sa o vás...