Vojvodkyňa Kate s Williamom navštívili zdravotníkov. Toto si všimli odborníci na reč tela!

06.07.2020 14:00

Predstavitelia britskej kráľovskej rodiny, vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge už niekoľko dní naplno zarezávajú na verejných podujatiach. V nedeľu sa stretli so zdravotníckymi pracovníkmi a oslávili výročie Národnej zdravotnej služby.

Princ William a jeho manželka Kate, vojvodkyňa...
Princ William a jeho manželka Kate, vojvodkyňa z Cambridge navštívili nemocnicu kráľovnej Alžbety v King's Lynn.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Joe Giddens

Vojvodkyňa Kate a jej manžel, ktorý je druhým následníkom v poradí na britský kráľovský trón, sa objavili spolu v priestoroch nemocnice kráľovnej Alžbety. Dôvodom ich návštevy bolo už 72. výročie existencie služieb National Health Service (NHS), ale tiež poďakovanie sa zdravotníckym pracovníkom za to, ako zvládali uplynulé mesiace pod dopadom pandémie koronavírusu.

Matka troch detí Kate už tradične odzbrojovala bezprostrednosťou a milými úsmevmi. S Williamom sa pozhovárali s niekoľkými zdravotnými sestrami, ale aj opatrovateľmi seniorov a domov si odnášali pletených anjelikov, ktorí sú symbolom pracovníkov NHS.

Princ
		William a jeho manželka Kate, vojvodkyňa...
Vojvodkyňa
		Kate z Cambridge počas návštevy...
+2Princ William a jeho
		manželka Kate, vojvodkyňa...

Vojvodkyňa zaujala aj výberom decentných šiat s dlhými rukávmi a s jemným vzorom, ktoré zdobil ostrý biely golierik. Jej úprava bola ležérna a rovnako decentná. Podľa odborníkov na nonverbálnu komunikáciu sa Kate z karantény, ktorá postihla svet pred pár mesiacmi, vrátila v novej sile a tiež s uvoľnenejším prejavom na verejnosti.

Domnieva sa to aj odborníčka na reč tela Judi James, ktorú citoval Daily Mail. Podľa nej sa vojvodkyňa správa uvoľnene a sebavedomejšie v jednotlivých gestách – údajne aj preto, že sa potvrdila jej primárna rola v rámci britskej kráľovskej rodiny. „Karanténa Kate Middletonovej mohla len zrýchliť veľmi dôležitú etapu jej kráľovskej úlohy, od Williamovej manželky po budúcu kráľovnú,“ uviedla James.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Kate #princ William #nemocnica #návšteva

+ Ste úplne v poriadku, nemajte pochmúrne myšlienky.
Nevyhovárajte sa stále prečo to „určite“ nestihnete,...

+ Nemusíte všetko zvládať sám, vaša partnerka je tu pre vás.
V práci dnes zamakajte aby ste si neskôr mohli...