Dohodli sa? Krásky z Miss s rozparkami do nebies, takto sa predvádzali

Na poslednú chvíľu museli organizátori tohtoročnej súťaže Miss Slovensko zrušiť prítomnosť divákov. Aj mnoho známych tvárí, ktoré sa už tešili na podujatie a pripravovali pár dní vopred, muselo zostať doma. Nie však všetky...

19.08.2020 00:00
1
Bývalá riaditeľka súťaže Miss Slovensko Lucia... Foto: Peter Stas
Lucia Hablovičová Bývalá riaditeľka súťaže Miss Slovensko Lucia Hablovičová v šatách zo svadobného salónu.

Na slávnostnom finále súťaže sa v piatok večer objavilo niekoľko známych krások, ktorých snaha vyzerať na jednotku, voľba večerných šiat či hodiny strávené u kaderníčky nevyšli navnivoč. Piatkový galavečer si užila napríklad minuloročná kráľovná krásy Frederika Kurtulíková, jej kolegyne Tereza Turzová či Natália Hrušovská alebo Alica Ondrášová.

Na svoje časy v Miss si prišla zaspomínať aj bývalá riaditeľka súťaže Lucia Hablovičová, ktorá sa momentálne viac venuje vlastnej škôlke a tiež filantropii. V kombinácii čierneho zamatu so zlatou čipkou a výšivkou sa však opäť predviedla ako hviezda červených kobercov.

Bývalá Miss Slovensko Barbora Franeková je dlhoročnou kamarátkou Michaela Kováčika, dizajnéra a tiež aktuálneho riaditeľa súťaže. Neprekvapí teda, že sa tiež objavila na piatkovom prenose a bola oblečená práve do jeho kreácie.

Zaujímavosťou bolo, že slovenské krásky sa v tento večer akoby „dohodli“. Hneď niekoľko z nich volilo typovo podobné modely s výrazným rozparkom, ktorý odhaľoval štíhle a vypracované nohy na topánkach na podpätkoch. Ktorej z dám to najviac pristalo? Otvorte našu galériu a vyberte si sami.

Miss Sympatia z roku
		2019 Tereza Turzová v...
Miss Slovensko 2019
		Frederika Kurtulíková.
+6Bývalá Miss Slovensko
		Barbora Franeková v...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
1 debata chyba
Viac na túto tému: #Frederika Kurtulíková #Lucia Hablovičová #Miss Slovensko #móda

+ Bolesť hlavy vyriešite dostatočným spánkom a pitným režimom.
Hrozí vám výpoveď z práce, presvedčíte však šéfa o...

+ Vyhnite sa kysnutému pečivu, nájdete lepšiu náhradu.
S financiami ste na tom dobre, nemáte sa čoho obávať....